Inglinumber 699

Number 699 on kogum numbri 6 energiatest ja numbri 9 vibratsioonidest ja atribuutidest, mis esinevad kaks korda, võimendades selle mõju.

Number 6 puudutab kodu, perekonda ja koduarmastust, ausust ja austust, vastutustundlikkust, probleemide lahendamist ja lahenduste otsimist, kaastunnet ja empaatiat ning elu materiaalseid aspekte.

Number 9 resoneerib universaalsete vaimsete seadustega, kõrgema vaatenurgaga, heatahtlikkuse ja altruismiga, elu juhtimisega ja teistele positiivseks eeskujuks olemisega, iseloomutugevusega, heategevusega ja humanitaarsusega ning valgustööga. Number 9 tähistab ka lõppu ja järeldusi.

Inglinumber 699 võib viidata sellele, et teie elus on lõppemas oluline etapp või tsükkel ja see juhtub karmalistel põhjustel. Laske lahti negatiivsetest uskumustest, olukordadest, oludest, suhetest, inimestest, tööst, karjäärist või mis iganes teile enam positiivselt ei mõju. Andke kõik oma hirmud või mured paranemiseks ja muutmiseks inglitele. Olge valmis iseendaks jääma ja oma vaimsete tõdede järgi elama.

Samuti on aeg eralduda materiaalsetest esemetest ja varast, kui teil on kinnisidee või „vajadus“ neid omada, et tugevdada oma enesehinnangut ja ego. Mõelge oma tõelistele väärtustele ja sisemistele tõdedele ning elage vastavalt. Vabastage oma elust kõik, mis on „vale” ja püüdke olla autentne. Kui keskendute ja kulutate oma aega energiat ja jõupingutusi oma vaimsetele huvidele ja kirgedele, hoolitseb universum teie vajaduste eest.