Inglinumber 7

Number 7 resoneerib kollektiivse teadvuse, usu ja vaimsuse, vaimse ärkamise ja teadlikkuse, vaimse valgustatuse, vaimse aktsepteerimise ja arengu, müstika, intuitsiooni ja sisemise teadmise, sisemise tarkuse, psüühiliste võimete, esoteerika, sisemise mina, sügava mõtiskluse, sisekaemuse, ekstsentrismi, religiooni, läbimõelduse, teiste mõistmise, loodusliku ravitsemise ja tervendamise, saladuste, müütide, rituaalide, rahu, tasakaalukuse, emotsioonide ja tunnete, sisemise jõu, vastupidavuse ja visaduse, sihikindluse, oskuse kanda raskusi, kiire taibu, üksilduse, eraldatuse, iseseisvuse ja individualismi, kavatsuste, manifesteerimise ja selle avaldumise ajas ja ruumis, õnne, vaimse analüüsi, filosoofia, tehnilisuse, teadusuuringute, teaduse, alkeemia, geeniuse, terava mõistuse, spetsialiseerumise ja spetsialistide, leiutajate, otsusekindluse, kirjasõna, loogika, teadlikkuse mõistmise, teadmiste otsimise, õppimise, hariduse ja õppimise, kirjutamise ja kirjutajate, evolutsiooni, stabiilsuse, oskuse piire seada, lõpetamise, viimistlemise, stoilisuse, vaikuse, täiuslikkuse, puhtuse, väärikuse, askeesi, ranguse ja ajast ees olemisega.

Inglinumber 7 räägib soodsast ajast, kus takistused on ületatud. Teie inglid on rahul teie eluvalikutega ja ütlevad teile, et olete praegu õigel teel. Teil soovitatakse jätkata tehtud head tööd, kui teenite edukalt oma hinge eesmärki ja eluülesannet ning teie inglid toetavad teid kogu selle tee. Positiivsed asjad voolavad teie poole vabalt ja see aitab teid kogu teekonnal.

Inglinumber 7 soovitab teil oma isiklikku vaimsust edasi arendada ja julgustab ka teisi seda tegema. Inglinumber 7 räägib uute oskuste õppimisest, enda sisemise teadmise kuulamisest ja mugavustsoonist välja astumisest, et kõigil tasanditel edasi areneda ja edasi liikuda. Teil on oluline hingemissioon ja elu eesmärk, mis hõlmab teistega suhtlemist, õpetamist ja tervendamist ning inimkonna teenimist teile sobival viisil. Teil soovitatakse näidata teistele positiivset eeskuju ja innustada neid otsima oma kirge ja elu eesmärki.

Inglinumber 7 julgustab teid ka vaimsel viisil tegutsema, elukutse ja karjääri valikul, kui olete sellele kalduv.