Inglinumber 72

Number 72 on segu numbri 7 ja numbri 2 vibratsioonidest ja energiatest. Number 7 toob kaasa vaimse valgustatuse, arengu ja ärkamise, müstika, iseseisvuse, psüühiliste võimete, eesmärgi püsimise, tarkuse, sisemise hääle, õppimise, teadmised ja õnne. Number 2 resoneerib tasakaalu ja harmoonia, duaalsuse, heatahtlikkuse, rahu, koostöö ja partnerluse, intuitsiooni ja taipamise, usu ja usalduse, vastuvõtlikkuse, armastuse ning teie jumaliku elu eesmärgi ja hingemissiooniga.

Inglinumber 72 toob inglitelt sõnumi, et olete südamest ja hingest teinud tööd teiste abistamiseks, aitamiseks ja teenimiseks ning olete elanud kirglikult ja pühendunult oma jumaliku elu missioonile ja hinge eesmärgile. Olete leidnud endas tasakaalu ja harmoonia ning see kajastub teistele väljapoole. Inglid kiidavad teid teie püüdlustes ning toetavad ja julgustavad teid täielikult jätkama oma praegust rada. Jätkake samas vaimus!

Inglinumber 72 on teie inglite sõnum, et kasutate otsuste ja eluvalikute tegemisel oma sisemist tarkust, intelligentsust ja intuitsiooni. Teie inglid julgustavad teid selles suunas jätkama ja uskuge, et teie inglid ja universaalsed energiad toetavad teid täielikult.