Inglinumber 73

Number 73 on segu numbri 7 ja numbri 3 energiatest ja omadustest. Number 7 vibreerib vaimse ärkamise ja valgustatuse, erksuse, sisemise tarkuse ja sisemise teadmise, tunnete ja emotsioonide, psüühiliste võimete, otsustavuse ja eesmärgi püsimise, mõistmise ja täiuslikkusega. Number 7 on seotud ka usu ja õnnega.

Number 3 toob endaga suhtlemis- ja eneseväljendusenergiad, avaldavad teie soove, enesekindlust ja inspiratsiooni, kasvu, laienemist ning suurendamist, julgustamist, abistamist, annete ja oskuste põhimõtteid. Number 3 resoneerib ka ülestõusnud meistritega ja näitab, et nad on teie lähedal, pakkudes oma juhiseid ja abi. Ülestõusnud meistrid aitavad teil keskenduda jumalikule sädemele endas ja teistes ning aitavad kaasa teie soovide avaldumisele. Need aitavad teil leida rahu, selgust ja armastust. Number 73 on võimas vaimne number.

Inglinumber 73 ütleb teile, et inglid, peainglid ja ülestõusnud meistrid toetavad teid täielikult, ümbritsevad teid ja armastavad teid. See näitab, et olete panustanud oma vaimsele teele ja hingemissioonile ning teie inglid tahavad, et teaksite, et olete oma elus heaolu ja külluse ilmutamisel edukalt hakkama saanud. Nad paluvad teil säilitada positiivne suhtumine, et jätkata positiivse külluse ilmutamist oma elus. Avage end ja laske küllusevoolul oma ellu siseneda, kuna väljateenitud preemiad ja õnnistused suunduvad sinu poole. Inglinumber 73 on ka sõnum, et teie loovad energiad on aktiveeritud. Väljendage end optimismi, entusiasmi ja rõõmuga ning kasutage oma isiklikke oskusi, andeid ja võimeid teiste teenimiseks, julgustamiseks ja õpetamiseks. Jätkake oma elu elamist nii, et oleksite teistele positiivne eeskuju. Teie inglid ja ülestõusnud meistrid tahavad, et teaksite, et olete oma elus õigel teel.