Inglinumber 767

Number 767 on segu numbrite 7 ja 6 vibratsioonidest ja energiatest, kusjuures number 7 esineb kaks korda, suurendades selle mõjusid ja omadusi. Number 7 on teadmiste ja mõistmise, eristamise ja sisemise mina kuulamise, vaimse arengu ja ärkamise, õppimise ja kasvatuse, eesmärgikindluse, müstika, psüühiliste võimete ja vaimsete andide arv. Number 6 puudutab elu rahalisi ja majanduslikke aspekte, kodu ja pere, armu ja tänulikkust, vahendamist ja kompromisse, vastutust, hoolimist, hoolitsust, empaatiat ja kaastunnet, lahenduste leidmist ja probleemide lahendamist.

Inglinumber 767 on sõnum inglitelt, et teie tugev side vaimse maailmaga on toonud teile uusi teadmisi, mis aitavad täiustada nii teie materiaalset kui ka vaimset elu. Usaldage ennast ja oma intuitsiooni ning see juhib teid õiges suunas.

Inglinumber 767 soovitab teil võtta aega, et teistega suheldes tõesti kuulata, mida öeldakse, et saaksite ise teistest aru ja oleksite ka teistele arusaadav. Kuulamine võrdub õppimisega. Vaadake vestluse/suhtluse pinna alla, et näha, teada ja mõista kogu olukorda. Kasutage oma intuitsiooni, mis annab teile teada, mis on tõde ja mis võib olla suitsukate või vale. Mõelge ise ja usaldage oma otsustusvõimet.

Inglinumber 767 on sõnum, et olete täitnud oma valgustööülesandeid ja levitanud maailmale omandatud teadmisi. Inglid julgustavad ja toetavad teid teie teekonnal ning tagavad teie rahaliste ja materiaalsete vajaduste rahuldamise teie teel. Usaldage oma intuitsiooni ja järgige juhiseid, mida universum teile saadab.