Inglinumber 78

Number 78 on segu numbri 7 ja numbri 8 vibratsioonidest ja omadustest. Number 7 annab sellele kombinatsioonile juurde vaimse valgustatuse, arengu ja vaimse ärkamise, müstika, eesmärgil püsimise ja vastupidavuse, sisemise tarkuse ja sügava mõistmise, õppimise ja teadmiste kogumise energiad, empaatilised ja psüühilised võimed, õnne ja positiivsed tulemused.

Number 8 lisab kannatlikkuse ja usaldusväärsuse, sisemise jõu ja visaduse, isikliku autoriteedi, stabiilsuse, hea otsustusvõime ja mõistlikkuse, rikkuse ja külluse ilmutamise, andmise ja vastuvõtmise ning põhjuse ja tagajärje vaimse seaduse omadused.

Inglinumber 78 soovitab teil õppida tasakaalustama oma vaimset elu ja praktikaid (ja/või vaimsusel põhinevat ametit) materiaalse, rahalise ja füüsilise maailmaga, mis suurendab teie külluse voolu voogu elus, samuti suurt sisemist rahu ja rõõmu. Teie tehtud vaimne töö tagab selle, et teie materiaalsed soovid ja vajadused täidetakse ning teie ettevõtmisi saadavad elus nii isiklikud kui ka rahalised hüved. Sellise jõukuse kasvu korral pidage meeles, et mida rohkem teil on, seda rohkem peate teistega jagama. Kasutage oma rikkust arukalt ja olge õnnistuste eest tänulik.

Inglinumber 78 on teie inglite sõnum, et olete praegu oma õigel eluteel ja liigute oma elus jõukuse ja külluse saavutamise poole. Oma intuitsiooni ja ingelliku juhtimise kuulamine ja nende eest hoolitsemine toob kaasa preemia ja tunnustuse. Nagu karmaseaduse puhul – mida külvad, seda lõikad.