Inglinumber 789

Number 789 on segu numbrite 7 ja 8 energiatest ja atribuutidest ning numbri 9 mõjudest. Number 7 on tunnete ja emotsioonide arv, vaimse ärkamise ja arengu, eesmärgi püsimise ja sihikindluse, positiivsete kavatsuste, sisekaemuse ja sisemise tarkuse, empaatia ja psüühiliste võimete, kõrgema õppimise ja uurimistöö number.

Number 8 on seotud positiivse külluse, enesekindluse ja isikliku autoriteedi, otsustusvõime, saavutuste ja õnnestumiste, andmise ja saamise, sisemise tarkuse ja inimkonna teenimise väljendamisega. Number 8 on ka karma – põhjuse ja tagajärje universaalse vaimse seaduse arv.

Number 9 tähistab lõppu ja järeldusi ning seostub universaalsete vaimsete seadustega, kõrgema ja avardava vaatenurgaga, iseloomu tugevusega, juhtimise ja positiivseks eeskujuks olemisega teistele, altruismi, humanitaarsuse ja valgustööga.

Inglinumber 789 toob sõnumi teie elustiili ja karjäärivalikute kohta. Inglid juhendavad, julgustavad ja toetavad teid, kui keskendute oma valgustöötaja elueesmärgile. Inglinumber 789 võib olla sõnum, mis ajendab teid oma tõelise hinge kutse poole liikuma.

Kui olete tundnud oma tegeliku elu eesmärgi suhtes ebaselgust või end segaduses olevat, siis inglinumber 789 on tugev soovitus kuulata oma intuitsiooni ja järgida selle juhiseid. On aeg suunata oma elu ja karjäär vaimsele praktikale või teiste teenimisele või ettevõtmisele, lootes, et teie hinge õhutused juhivad teid õiges suunas.

Inglinumber 789 on märk ka sellest, et teie inglid aitavad teil saavutada rahalise kindlustunde, et säilitada ja toetada teie eluteed, ning viitab sellele, et teie hingelise missiooni jätkamisel rahuldataks teie materiaalsed ja rahalised soovid ja vajadused. Kõik läheb teie elus jumaliku plaani järgi.