Inglinumber 797

Number 797 on segu numbri 7 vibratsioonidest ja numbri 9 energiatest, kusjuures müstiline number 7 esineb kahel korral, võimendades selle mõjusid. Number 7 on seotud õppimise, vaimse ärkamise, sisemise tarkuse, emotsioonide ja tunnete, müstika, empaatia- ja psüühiliste võimete, eesmärgi ja sihikindluse püsimise ning hea õnnega. Number 9 tähistab lõppu ja järeldusi ning kehtib universaalsete vaimsete seaduste, kõrgema perspektiivi, elu juhtimise ja teistele positiivseks eeskujuks olemise, teiste teenimise, tundlikkuse, heatahtlikkuse, altruismi ja valgustöö kohta.

Inglinumber 797 toob teile universumi õnnitlussõnumi kiituse tehtud ja ka edaspidi tehtava valgustöö eest. Teie inglid näitavad, et te kaotate oma elus vanu tahke, mis ei sobi enam teiega, ja elate nüüd autentsemat elu.

Inglinumber 797 viitab ka sellele, et teie jaoks on esile tõstetud õppimine, teadustöö, haridus ja kõrgharidus ning on aeg oma isiklikku ja vaimset teekonda edasi arendada. Kui olete kaalunud õppima asumist või edasiõppimist, järgige oma intuitsiooni ja uurige teid tõeliselt huvitavaid teemasid. Õppimine ja arenemine toovad teile pikaajalisi suurepäraseid hüvesid, kuna need rikastavad ja julgustavad teie arusaamist teie isiklikest võimetest ja vaimsest jõust ning kiirendavad teie motivatsiooni elada ja teenida sihikindlalt ja produktiivselt.

Inglinumber 797 kiidab teie valikuid elada ausalt ja tõeselt.