Inglinumber 8

Number 8 resoneerib autoriteedi ja isikliku võimu, enesekindluse, täidesaatva võimekuse, enesekindluse, sisemise jõu, professionaalsuse, juhtimise, materiaalse vabaduse, edu, hea otsustusvõime, raha, finantside, rikkuste, rikkuse avaldumise mõjude ja vibratsioonidega, arvukuse ja jõukuse, investeeringute, diskrimineerimise ja eristamise, andmise ja vastuvõtmisega, põhjalikkuse, usaldusväärsuse, iseseisvuse, puhkuse, praktilisuse, arvestamise, sisemise tarkuse, isemajandamise, sotsiaalse staatuse, pragmatismi, ego, kaastunde, diktatuuri, täidesaatva võimu, tegelikkuse, tõe ja aususe, kaastunde, tööga hõivatuse, stabiilsuse, välimuse, kommete, oskuste ja annete, tõe, hea otsustusvõime ja probleemide lahendamise, korraldamise, saavutamise ja saavutuste, otsustavuse, kontrolli, järjepidevuse, ambitsiooni, autoritaarsuse, väljakutsete, tõhususe, usaldusväärsuse, planeerimise, seltskondlikkuse, elukogemuse, tõelise õigluse, taganemise, kannatlikkuse, ettevaatlikkuse, enesedistsipliini, vaba tahte, taipamise, vaimse teadvuse, rahuiha ja inimkonna armastuse ning maailma ümberkujundamise. Number 8 on karma – põhjuse ja tagajärje universaalne vaimne seadus.

Inglinumber 8 toob teie inglitelt meeliülendava ja julgustava sõnumi, milles räägitakse saavutustest, edust, edasiliikumisest, edusammudest. See on sõnum jääda optimistlikuks ning kuulata oma sisetunnet ja sisemist juhtimist. Looge endale ja oma lähedastele kindlad alused, kuna see tagab teie heaolu tulevikus. Universum ja teie inglid toetavad teid alati, kuid teie kohustus on tagada, et teete vajaduse korral asjakohast tööd ja näete vaeva. Teid julgustatakse  oma potentsiaali rakendama.

Inglinumber 8 toob inglitelt sõnumi, et rahaline küllus on teie poole teel, kui olete püüdlikult ja arukalt oma eesmärkide ja püüdluste saavutamise nimel tööd teinud ning teid ootab õiglane kasum. Olge tänulik õnnistuste eest oma elus ja elle eest, mis veel ees ootamas on.

Inglinumber 8 palub teil uskuda ja usaldada oma võimeid, oskusi ja andeid ning neid maksimaalselt ära kasutada.