Inglinumber 83

Number 83 on segu numbri 8 ja numbri 3 vibratsioonidest ja energiatest. Number 8 toob endaga autoriteedi ja isikliku jõu atribuudid, külluse ja jõukuse, andmise ja saamise, sisemise tarkuse, enesekindluse ja juhtimise, oskuse ja anded, edu, eristusvõime ja karma – põhjuse ja tagajärje universaalse vaimse seaduse.

Number 3 kajastab julgustust ja tuge, entusiasmi ja optimismi, sõbralikkust, loovust, isiklikku kasvu ja laienemist, kaastunnet, suhtlemist ja eneseväljendust. Number 3 puudutab ka ülestõusnud meistreid. Ülestõusnud meistrid aitavad teil keskenduda jumalikule sädemele enda ja teiste sees ning aitavad avaldada oma soove. Nad aitavad teil leida rahu, selgust ja armastust enda sees.

Inglinumber 83 toob teie inglitelt ja ülestõusnud meistritelt sõnumi, et jätkake oma praegusel teel, kasutades oma loomulikke oskusi, andeid ja loovust produktiivsel ja konstruktiivsel viisil, et oma elu paremaks muuta. Inglid juhendavad ja abistavad teid ning saadavad energiat, et suudaksite sel teel püsida. Ülestõusnud meistrid ja teie inglid ühenduvad teie vaimsuse ja sisemise tarkuse, et anda teile tuge, juhendamist ja armastust teie teel.

Inglinumber 83 näitab, et inglid ning peainglid ja ülestõusnud meistrid toetavad teid täielikult, ümbritsedes teid armastusega. See näitab, et saavutate oma elus jõukuse ja külluse positiivsete valikutega, mille olete juba teinud või mida praegu teete. Kasutage oma isiklikke tugevusi ja andeid hästi ning olge avatud oma väljateenitud hüvedele ja õnnistustele. Pidage meeles, et see, mida te universumile avaldate, tuleb teile tagasi, seega veenduge, et kasutate oma isiklikku jõudu ja andeid alati positiivsel viisil.