Inglinumber 848

Number 848 on segu numbrite 8 ja 4 atribuutidest ja mõjudest, kusjuures number 8 esineb kaks korda, võimendades selle vibratsiooni. Number 8 on seotud karma mõistega, sisemise tarkusega, isikliku jõu ja autoriteediga, mis näitab materiaalset küllust, otsustusvõimet, eristamisvõimet, sisemist tugevust, usaldusväärsust ja enesekindlust. Number 4 on pingutuse ja tahte, kannatlikkuse ja visaduse, realistlike väärtuste, võimekuse ja stabiilsuse, teenimise ja pühendumise, praktilisuse ja vastutustunde arv, tugeva vundamendi loomine ning edu ja positiivsete tulemuste saavutamine. Number 4 on seotud ka peainglite energiatega.

Inglinumber 848 võib viidata sellele, et teie elus on oluline etapp lõppemas. Teie inglid tahavad, et te teaksite, et kui asjad teie elus muutuvad, suunavad nad teid uute võimaluste ja olukordade poole, mis sobivad paremini teie vajaduste, soovide ja jumaliku hinge eesmärgiga. Need muudatused võivad olla seotud töö/karjääri/sissetulekuga seotud probleemi või olukorraga. Kuigi rahaline/materiaalne küllus inimese elus pakub mugavust ja turvalisust, ärge langege oma eesmärkide poole püüdlemisel ahnuse lõksu. Tarkuse ja eneseteadvuse arendamine toob kasu väljaspool materiaalset ja füüsilist ning on palju kauem kestev ja hinge täitev.

Inglinumber 848 viitab sellele, et teie heaolu on kindlustatud, kui olete avatud inglitelt abi ja juhiseid vastu võtma. Võtke oma õnnistused tänuga vastu ja pidage meeles, et mida rohkem teil on, seda rohkem peate jagama.

Õppige lubama oma isiklikel väärtustel ja põhimõtetel olla oma teejuhiks ning seista oma tõdedes. Tasakaalustage minevik, olevik ja tulevik siin ja praegu ning teadke oma elu missiooni. Austage minevikku kui oma õpetajat ja olevikku kui oma inspiratsiooni allikat.