Number 868 on segu numbrite 8 ja 6 atribuutidest ja mõjudest, kusjuures number 8 esineb kaks korda, mitmekordistades ja võimendades selle vibratsioone. Number 8 on praktilisuse, väljakutse, kaalutlemise, sisemise jõu ja enesekindluse, tõhususe, enesedistsipliini, tähelepanelikkuse ja hea otsustusvõime, stabiilsuse ja iseseisvuse arv. Number 8 on seotud ka karma mõistega. Numbrit 6 seostatakse elu rahaliste ja majanduslike aspektidega, kodu ja pere eest hoolitsemise, armu ja tänutundega, kompromissiga, vastutuse, hoolimise, hoolitsuse, lahenduste otsimise ja probleemide lahendamisega.

Inglinumber 868 on sõnum, mis näitab, et teie ees on materiaalne küllus, eesmärkide saavutamine ja edu ning see lõpmatu küllus ja pakkumine on teile alati saadaval. See on sõnum, et rakendage oma loomulikke oskusi ja andeid ning säilitage optimistlik ja positiivne hoiak, et jätkata jõukuse avaldamist ning tagada kõigi teie rahaliste ja materiaalsete vajaduste rahuldamine kogu teie elu jooksul.

Inglinumber 868 võib samuti viidata sellele, et materiaalne omand hakkab teie elust lahkuma. Kui te ei kavatse oma materiaalses elus midagi kaotada ega müüa, muutke oma mõtteid selle suuna muutmiseks. Tehke kokkuvõte kõigest, mis teie elus on, sest see võib viidata sellele, et on aeg oma kodu (või elu üldiselt) lahti teha ja vabaneda “vanast”, mis teid enam positiivselt ei teeni.

Kui kavatsete oma elus midagi materiaalset müüa või sellest muul moel lahti saada, on inglinumber 868 märk sellest, et teie soov on peagi täitumas ja teie kaup läheb kiiresti müüki või lahkub teie elust. Tänage seda teie teenimise eest, seejärel aga laske tal minna armastuse ja tänuga.