Inglinumber 899

Number 899 on segu numbrite 8 ja 9 vibratsioonidest ja energiatest, kusjuures number 9 esineb kaks korda, kahekordistades selle numbri võimsaid mõjusid. Number 8 on positiivse külluse, enesekindluse ja isikliku autoriteedi, eristamisvõime ja hea otsustusvõime, andmise ja vastuvõtmise ning inimkonna teenimise arv. Number 8 on seotud ka karma mõistega; põhjuse ja tagajärje universaalse vaimse seadusega. Number 9 tähistab lõppu ja järeldusi ning seostub universaalsete vaimsete seadustega, kõrgema vaatenurga, iseloomu tugevuse, elu juhtimisega ja teistele positiivseks eeskujuks olemisega, kohusetunde ja kutsumuse, tundlikkuse, heatahtlikkuse, altruismi ja valgustööga.

Inglinumber 899 julgustab teid mõtlema, mis või kes teie elus võtab teie energiat või hoiab teid tagasi, et olla parim ja säravaim. Olge enda vastu aus ning tehke kindlaks valdkonnad, olukorrad ja/või inimesed oma elus, kus seisate silmitsi korduva negatiivsuse, raskuste, takistuste või probleemidega, ning tehke jõupingutusi selle eluetapi parandamiseks, muutmiseks või isegi lõpetamiseks.

Number 899 toob sõnumi, et võiksite alustada vaimset praktikat või vaimsusel põhinevat karjääri, ettevõtmist või projekti, teades, et teenite valgustöötajana oma hinge eesmärki. Usaldage, et teid toetavad sel teel täielikult universum ja vaimne valdkond. Elage oma elu olles teistele positiivseks eeskujuks ja valgustage teistele teed, mida järgida. Number 899 tähistab ka seda, et teie elus on üks oluline etapp lõppenud või jõudmas sulgemiseni. Ka muud seotud ja mitteseotud olukorrad, asjaolud või probleemid jõuavad lõpule, kuna elate läbi sündmuste ahela, kus paljud teie elu osad peatuvad ja lõppevad. See toimub põhjustel, mis teile peagi selgeks saavad. Vaadake lõppusid positiivses valguses ja teadke, et parem on silmapiiril.