Kell inglikuju taga udus näitab 12.
Inglinumbrid ilmuvad teie ellu siis, kui kipute olema mingisuguse dilemma ees või omadega ummikus.

Kui märkate ühel eluhetkel mingi konkreetse numbri pidevat ilmumist enda vaatevälja, siis see pole lihtsalt juhus. Nende märkide tähelepanuta jätmine teie elu otsustavatel hetkedel võib blokeerida teie tee võimaluste ja õigete otsuste tegemise juurde. Inglid saadavad oma sõnumi numbrite näol siis, kui nad tahavad teid millegi eest hoiatada või juhatavad teid õige võimaluse juurde. See võib olla sama lihtne kui õige lotonumbri valimine või sama keeruline kui endale sobiva töökoha leidmine.

Inglinumbrid ilmuvad teie ellu siis, kui kipute olema mingisuguse dilemma ees või omadega ummikus. Selle põhjustavad sageli teie enda emotsioonid ja keerulised hetked, kui te ei tea, millist otsust langetada.

Püüdke mõista, et kui inglid saadavad teile inglinumbrite näol märke, ei muuda see teie elu ühe päevaga täiesti kardinaalselt teistsuguseks. Seda muidugi juhul, kui te ei istu just mänguautomaadi juures ega võida suurt summat raha. See on samm-sammu haaval edasiliikumise protsess, kus peate õppima, mida teile saadetud inglinumbrid üritavad öelda. Kui hakkate neid mõistma ja õiges suunas tegutsema, saab teie langetatud otsuste tagajärjel teie elu sellest kasu.

Igaühe elus on etapp, kus asjad lakkavad töötamast nii nagu varem. Elutsükkel on jõudnud faasi, kus tekib ahastus sellest, et miski ei näi sujuvat ega liigu õiges suunas. See on aeg, mil mõned inimesed otsustavad loobuda kõigest, mille nimel nad on töötanud, samas kui teised otsustavad keerulisest olukorrast välja tulla. See ülesanne pole just kergete killast, kuid kui olete otsustanud oma elu edasi elada ka pärast seda, kui olete kõik kaotanud, on see aeg, kus teie inglid saaksid teid lõpuks aidata, kui otsite nende abi.

Kui tunnete tõeliselt, et olete valmis inglite juhendamiseks, et oma elus edu saavutada, siis ükskõik mis see ka poleks, teie inglid tajuvad seda ja te kogete oma kehas justkui uut energiat. See on märk sellest, et olete füüsiliselt ja vaimselt avanud end inglite juhatusele. Olete positiivne ja täis motivatsiooni ja teile näib nagu voolaks see justkui veri teie soontes.

Kuigi see kõik võib tunduda mõnele liiga poeetiline, saate sellest aimu siis, kui ise neid tundeid kogete. Kui lasete end üleliigsest negatiivsusest vabastada ja avastate endas selle kõige vastu uudishimu, saavad teie elu ja unistused uue mõõtme ning kõik muutub reaalsuseks.

Vastus küsimusele, mis juhtub siis, kui inglinumbreid ei näe, pole siiski nii lihtne. Igaühel on elus oma eesmärk täita ning vastavalt sellele ilmuvad ka tema ellu vastavad inglinumbrid, mis aitavad tal seda saavutada.  Kõik sõltub teie inglitest ja sellest, mida universum on teie jaoks kavandanud. Teie elu eesmärk määrab teie jaoks numbrid. Võib-olla olete juba oma inglinumbreid näinud, kuid te pole seda piisavalt palju kordi näinud, et mõista, et need ongi teie numbrid, mis vajavad tõlgendamist.

Üks viis oma inglinumbrite tundmaõppimiseks on minna tagasi oma mälestustesse ja märkida oluliste meelde jäänud numbrite esinemine üles. Uurige, kas nende numbrite nägemisel on mustreid. Mõnel inimesel on tema inglinumber sama, mis tema sünnikuupäev, aga nad ei tea seda isegi.

Kas olete kellaaja kontrollimiseks telefoni juhuslikult kätte võtnud ja kell on näiteks 11:11. Võib-olla ongi see 1111 teie inglinumber. Selle numbri leidmiseks pole ühte kindlat viisi, nii et soovitaksin enda kogemuste põhjal jätkata katsetamist. Varem või hiljem saate loomulikult aru ühendusest oma inglitega ja saate teada oma inglinumbrid nende nende tähenduse.

Mida see tähendab, kui inglinumbrite nägemine lõpeb?

Tavaliselt hakkavad inimesed, kes juba näevad inglinumbreid, numbrite nägemise lakkamisel mõtlema, et miks nad enam inglinumbreid ei näe. See on aeg, mil inimesed unustavad ühenduse, mille nad on juba oma inglitega loonud ja võivad paanikasse minna. Nad unustavad, et kui on end avanud universumile ja oma vaimsetele energiatele, pole enam tagasiteed. See on õppeprotsess, mis toimub sammhaaval.

Kui olete oma elus ärkamist kogenud, hakkate eelmisele etapile tagasi vaatamata astmetest üles ronima. Sel hetkel peate mõtlema kõigele sellele, mida kogete ja õppima oma kogemusi ära kasutama, selle asemel, et mõelda selle üle, miks te enam inglinumbreid ei näe.

Inglid ei lõpeta teiega suhtlemist, kui nad on ühenduse teiega juba loonud. Selle asemel, et tunda end eksinuna või pidetuna millegi keskel, püüdke mõistke allpool mainitud põhjuseid, miks te neid numbreid enam ei näe.

Universumi mudel on keeruline ja läbi ajaloo olnud uurimisobjekt. Universum laieneb ja liigub iga hetk millegi uue poole. Ühel hetkel saate aru, et muutuvad ilmastikutingimused on praktilised sama asi, kui teleris kanalite vahetamine. Oleme osa sellest olemusest ja universumi muutuvate olude korral seisame silmitsi ka muutustega, olgu need siis emotsionaalset laadi või midagi füüsilist. Me kõik võime nõustuda sellega, et keegi ei soovi vaadata saadet, mis talle ei meeldi ega midagi ei paku. Meie meeleoludel on sama suur osa universumi protsessist kui kõigel muul.

Kui tunnete, et inglid on lõpetanud teiega suhtlemise ja pole teile enam oma märke saatnud, võivad nad tegelikkuses olla ametis teie edaspidise tee kujundamisega. Ehkki sellest võib olla raske aru saada, tuleb teie teekonnal ette takistusi, millega peate toime tulema kas teie või teie inglid. Niisiis, hetkedel, mil te ei näe enam oma tavapäraseid inglinumbreid, võib olla selle põhjuseks see, et teie edaspidine elutee nihutatakse vastavaks uuele numbrile. Liiga sageli hakkavad inimesed lootma, et näevad sama numbrit ja unustavad teiste numbrite või inglimärkide esinemisvõimalused.

Näiteks kui hakkate iga kord kella vaadates nägema 11:15 selle asemel, et näha pidevalt enne nähtud 11:11, võite sattuda paanikasse ja uskuda, et olete hiljaks jäänud või olete senise raja kaotanud. Hea uudis on see, et see pole nii. Kui hakkate oma varasematest numbritest erinevaid numbreid nägema, võib põhjuseks olla see, et inglid kohandavad meie eesmärke uuesti, sõltuvalt sellest, mis teile kõige paremini sobib. Nii et selle asemel, et uskuda, et midagi on valesti, usaldage protsessi.

Oluline on mõista, et teie kõrgem vaim võib teile näidata ainult õiget teed, kuid ta ei saa viia teid sihtkohta. Kõik on teie otsustada, kas soovite oma ingleid kuulata või mitte. Mõnikord võib olla inglite saadetud märkidest keeruline aru saada, mille tõttu võite tunda pettumust, kui neid valesti tõlgendanud olete ning tagajärjed pole sellised nagu soovisite.

Ükskõik, kas otsustate käia oma inglite juhiste järgi või käituda vastupidi nendele, pole teie inglitel mingil moel võimalik takistada teid seda tegemast. Neil pole teie üle mingit kontrolli ja nad on teie elus muudatuste tegemiseks täiesti jõuetud. Kui otsustate eirata inglinumbrite suunavaid nõuandeid, säästavad nad ka oma energiat, et teid millegi muuga aidata, selle asemel, et sundida teid enda ümber märke nägema ja neid järgima. See ei tähenda, nagu oleks inglid teie peale vihastanud ning otsustanud edaspidi teid enam mitte aidata. Pidage meeles, et universum loob ainulaadse sideme teie hinge ja inglite vahel ning see side on purunematu kuni teie surmani, kus teie energia muundub millekski, mis on väljaspool materialistliku elu arusaama.

Nagu eespool mainitud, ei ole teie ärkamise ja evolutsiooni protsess ajaga piiratud. See on piiritu ja toimub omas tempos, mis teile sobib. Niisiis, kui lõpetate inglinumbrite nägemise, pole vaja paanitseda ja pead murda, mõeldes pidevalt sellele, miks te enam inglinumbreid ei näe. Võib-olla pole teie jaoks õige hetk numbritele toetuda. Paljud asjad ei vaja inglitelt mingit juhendamist, näiteks jäätisesordi valimine. Ärge oodake, et teie inglid näitavad märke asjadest, millel on teie elu tegeliku eesmärgiga vähe pistmist või millel pole üldse mingit tähtsust. Kui proovite kõiges oma inglitest sõltuda, raiskate lõpuks ainult rohkem aega. See võib viia teie inglid juhendavate numbrite saatmise asemel hoopis mõne hoiatusmärgi näitamiseni.

Korduv mõtlemine selle peale, mida tähendab see, kui te inglinumbreid enam ei näe, pole lahendus teie probleemidele, vaid muudab teid ainult kannatamatuks. Ärge kunagi muutuge oma inglite suhtes kannatamatuks. Püüdke hoida asjad loomulikuna ja laske oma inglitel vabalt ilmuda ja oma äranägemise järgi varjatuks jääda. Kui teil areneb inglinumbrite tundmaõppimisel nendest sõltuvusse jäämine, on teil raske märke õigesti tõlgendada. Selle tulemusel võivad need suunata teid hoopis oma eesmärkidest kõrvale ja viia teid oma teest täiesti erinevale teekonnale, kus hakkate hoiatavaid märke hoopis kinnitustena võtma.

Iga kord, kui tunnete, et asjad ei liigu teie plaanide kohaselt, isegi kui järgite kõiki oma inglite märke, pole see tingitud sellest, et inglid näitavad teile valet teed. See tekib sellest, et teil on raskusi märkide lugemise ja tõlgendamisega.

Teine probleem, millega paljud algajad kokku puutuvad, kes inglinumbreid uurivad, on see, kuidas võtta inglitelt saadetud sõnumid ja tõlgendada selles sisalduv teave enda jaoks õigesti lahti. Teie elus võib olla mitu problemi või olukorda, mis võivad teid häirida ja iga teie soovi lahenduse jaoks võib olla üks või mitu numbrit. Märgid, mis võivad viidata teie unistuste tööintervjuule kandideerimisel, ei pruugi teie armuelus üldse abiks olla. Kui nägite märke, mis andsid teile edu teie karjääris, ärge püüdke neid meelevaldselt tõlgendada siis, kui vajate abi oma lähedaste suhete sorteerimisel. Mitte seetõttu, et inglid ei aitaks teid, vaid seetõttu, et selleks on ette nähtud teistsugune protsess.

Kui te ei leia vastuseid millelegi, mis teid vaevab, peate ise otsuse langetama ja otsustama või otsima mingeid muid märke. Kogu otsus põhineb sel juhul teie enda hingel ja kõrgematel vaimudel pole nende üle volitusi teile nõu anda. Kasutage seda aega endas otsusele jõudmiseks ja laske inglitel kõik muud teha, et nad saaks teie ümber teile soodsaid võimalusi luua.

Kohanege olema erinevates situatsioonides paindlik ja looge oma edu tee ise, selle asemel, et oma inglitelt alati vastust oodata. See loob paremini juhitava ühenduse teie inglitega. Inglid pöörduvad esimestena teie poole, kui nad näevad võimalust, mis võib pakkuda teile edu, õitsengut ja õnne.