Taro nädalanergiad

Kosmilise taro nädalaennustus kaheteistkümnele päikesemärgile.

JÄÄR

Vabanemine

Kaart tähistab vajadust puhastuda ja vabaneda kõigest sellest, mis on teie elus üleliigne, mida pole teile enam vaja. Teil on vaja aeg maha võtta ja järele mõelda, millised suhted ja inimesed pole teile enam vastuvõetavad ning kellega suhtlemine toob endaga kaasa pigem negatiivseid emotsioone. Samuti võib see tähendada seda, et teil on vaja vabaneda vanadest, seisma jäänud ning kasutamata asjadest või esemetest. Arukas oleks teha oma kodus inventuur ning jagada üleliigsed asjad tuttavatele-sugulastele või panna müüki.

SÕNN

Materialism

Kaart võib tähendada nii üht kui teist. Neile, kes nürilt kogu oma elu ainult töörügamisele on pühendanud ning muud oma elus ei näe, tähendab selle kaardi ilmumine, et teil tuleks hinge tõmmata ja mõelda, kas kogu elu koosnebki ainult raskest tööst ja vaevanägemisest, et iga hinna eest oma või lähedaste materiaalseid vajadusi rahuldada või on sellel teie jaoks varuks siiski ka midagi enamat. Neile aga, kes loodavad, et keegi teine neid kogu elu ülal peaks ja ise ei peaks selle koha pealt lillegi liigutama, tähendab see seda, et nad peaksid õppima iseseisvalt hakkama saama ega mitte lootma teiste kulul liugu lasta.

KAKSIKUD

Tõde

Tõde on see, et suurem osa inimestest ei teagi, mis see üldse on. Rõhutakse sellele, et mul on oma tõde, järgin seda. Aga kui see teise inimese tõega vastuollu läheb, tekib konflikt. Kaart kutsub üles järele mõtlema, kui õigesti või valesti me sageli asju või olukordi hindame ja kuidas me oma tõe otsas istudes ning laiemat pilti nägemata seda raiudes ei märka, et see võib tegelikult hoopis vale olla. Vahel on vaja järelemõtlemisaega ning arusaamist, et mõnikord on vajalik oma arusaamad kivinenud tõest ümber hinnata.

VÄHK

Viha

Kaart soovitab jõuda enda viha juurteni ning püüda leida üles see, mida saab parandada, mõista ning sellel minna lasta, sest viha sööb teid nähtamatult seestpoolt. Näiteks, kui keegi kirub iga päev, kui vastik, ebameeldiv ja vihastamapanev on tema jaoks talv, lumi, jää jne, siis tuleks tal mõelda teise kliimavöötmesse elama asumisele. Pidevalt pahura ja vihasena torisedes ei ole teil endal hea olla ega ka teistel teie porisemist kuulata.

LÕVI

Puhkus

Ilmselt olete palehigis õppinud ja/või töötanud ning nüüd tuleb kaart teile ütlema, et on aeg lõõgastumiseks ja puhkuseks. Vastasel juhul ähvardab teid haigestumine või läbipõlemine. Sageli me ei oskagi puhata, kui töölt vaba päev on, sest kuklas taob pidevalt kohustuste nimekiri, mis vaja kõik veel ära teha, nii et need töölt vabad päevad kuluvadki paljudel lihtsalt tööväliste kohustuste täitmisele. Tegelikult oleks vaja teil minna näiteks kasvõi päevaks spaasse, vaadata mõnd head teatrietendust, käia kontserdil või minna mõnd näitust vaatama. Kõik lõõgastavad tegevused on teretulnud.

NEITSI

Emotsioonid

Emotsioonid valitsevad inimesi, vähe on neid, kes suudavad emotsioone valitseda. Kaart on tulnud meelde tuletama, et tuleb leida tasakaal liigse emotsionaalsuse ja liigse vaoshoituse vahel. Vahel tuleb kasuks pikalt kogunenud aur välja lasta või anda oma emotsioonidega märku, kui teile miski asi on ikka väga vastukarva on või vastupidi, väga meeldib. Kuidas muidu teised teada saavad, mis teile meeldib ja mis mitte.

KAALUD

Maagia

Kaart annab teada, et teil on võimalik ise enda igapäevaellu maagiat luua ja tuua. Kuidas? Eks igaüks teab ise, kuidas ta seda teeb või milleks võimeline on. Kaalud suudavad näiteks vahel lausa imeväel lepitada vastasseisud ja tekkinud tülid. See on üks neile omaseid võimeid, millega saavad teiste silmis justkui maagilisi tulemusi saavutada. Loomulikult on võimalus tegeleda ka päris maagiaga, kes selle vastu huvi tunneb.

SKORPION

Maagia

Skorpion ja saladused käivad käsikäes. Nende loomupärane vajadus tunda huvi kõige varjatu ja peidus oleva vastu on üldteada. Kuna nad on oma olemuselt kartmatud ja uudishimulikud, siis võib sõna maagia ja Skorpioni vahel panna võrdusmärgi. Neid ei peluta eemale ükski salateadus ja sageli soovivad nad kõike järele uurida ning omal nahal kogeda, kas ikka kõik on nii nagu kirjutatakse või räägitakse. Kaart soovitab neil, kes veel kõhklevad salateaduste teemaga tegelemast, võtta aega sellesse süüvimiseks.

AMBUR

Teadmus

Kaart annab teada, et teil tuleb rohkem usaldada oma sisemist teadmust. See on nagu teie sisetunne, mis ümbritsetud teie kindlast teadmisest, mis on teie jaoks õige tegutsesmissuund, mis on moraalne ja mis ei kahjusta seejuures teisi. Teil on vaja mõista, et lõputult ei pea te teiste teener olema ega ainuüksi nende tahtmist mööda toimima iseenda soove ja vajadusi tahaplaanile jättes.

KALJUKITS

Võti

Võti võib avada Pandora laeka ja lasta sealt välja kes teab, mis koletised või olla miski, mis aitab leida selguse ning jõuda ka tarkuse varasalveni. Kaart kutsub teid mõtisklema oma elus olevate avamata uste peale ning sellele, mis nende taga teie jaoks veel varuks on. Tuleb vaid leida õige uks, mis sobib teie käes oleva võtmega.

VEEVALAJA

Luksus

Kellele ei meeldiks luksus. Kaart on tulnud ütlema, et olete piisavalt tööd teinud ja võite nüüd luksuslikke vahendeid kasutades lõõgastuda ning nautida sellega kaasas käivat rahulolutunnet. See on meeldetuletus neile, kes argiaskeldustesse kipuvad end ära unustama, nähes enda ees vaid järjekordset töölõiku, aga ei märka end luksusega hellitada või arvavad üldse, et see polegi nende jaoks ning see on vaid väljavalitute privileeg.

KALAD

Tõde

Tõde on see, et suurem osa inimestest ei teagi, mis see üldse on. Rõhutakse sellele, et mul on oma tõde, järgin seda. Aga kui see teise inimese tõega vastuollu läheb, tekib konflikt. Kaart kutsub üles järele mõtlema, kui õigesti või valesti me sageli asju või olukordi hindame ja kuidas me oma tõe otsas istudes ning laiemat pilti nägemata seda raiudes ei märka, et see võib tegelikult hoopis vale olla. Vahel on vaja järelemõtlemisaega ning arusaamist, et mõnikord on vajalik oma arusaamad kivinenud tõest ümber hinnata.