Aed on raha ja majandusliku olukorra seisukohast väga hea uni siis, kui unes nähtud aia eest on hästi hoolitsetud. Uni aiast paljastab palju teie sisemistest emotsioonidest.

aed unenäos
Unes nähtud õitsev aed on ka rikkuse, külluse, kasu ja hea saagi märk.

Armas ja kenasti pügatud ning hooldatud aed, milles on kõik korras, tähistab seda, et olete organiseeritud, kuid olete hiljuti kellegi suhtes üsna jäigalt käitunud. Lopsakas suvilaaed vihjab sellele, et olete valmis võtma riske, kuid mitte liiga palju. Selle põhjuseks võivad olla mõned varasemad pettumused teie minevikust.

Köögiviljaaed või puuviljaaed unes viitavad sellele, et teil on produktiivne olemus. See tähendab ka seda, et teil on eesmärgile keskendunud ellusuhtumine. Näete, et on oluline keskenduda eesmärgile ja olla viljakas kõiges, mida teete. See uni näitab ka produktiivset liikumist selles suunas, mis muudab mingil määral teie varanduslikku olukorda. Igasugused juurviljad, näiteks porgandid või kaalikad, on märk sellest, et proovite oma elus kasvatada midagi teile olulist. Proovite kiirustades edasi liikuda. Kui veetsite kogu oma unenäo aias, viitab see sellele, et reaalses elus võib tekkida olukord, kus keegi üritab teid meelitada tegema midagi vastu teie enda tahtmist.

Kui teie uni sisaldab mis tahes tüüpi ürte, võib see tähendada seda, et otsite tervislikumat eluviisi ja on oluline hoida end aktiivsena. Kui unes nägite sidruneid või apelsine (mis tahes tsitruselisi), peate reaalses elus kindlasti jälgima oma keelt ja seda, mida kellelegi ütlete. See võib kajastada ka seda, mida teised inimesed teie kohta mõtlevad või räägivad.

Aed tähendab ka kasu. Hästi hooldatud lilleaed tähistab armunud inimeste õnne, ettevõtjatele head äri ja põllumeestele head saaki. Puudega aed tähistab kurbust ja muret. Kui õitsevad viljapuud, viitab see naudingule, õnnele ja abielule. Hüljatud lilleaed on segaduse märk teie elus.

Köögiviljaaed on rahakaotuse märk. Kui unes kasvatate köögivilju, esindab see finantsprobleeme, mis viivad tegelikult eduni. Köögiviljaaia väetamine ennustab teie romantilise eluga seotud lootuste täitumist. Köögiviljaaias töötamine tähendab häid uudiseid. Köögiviljade külvamine ütleb, et teil on praktiline ja seltskondlik isiksus. Köögiviljaaias kaevamine ennustab, et saate rikkaks teiste arvelt. Köögiviljaaia kastmine viitab ootamatule rahakasule.

Kui unes nägite segamini ja hooletuses aeda, on see märk vaimsetest probleemidest ja seksuaalsetest soovidest. Lilledeta aed tähendab mööduvat ebamugavust. Aialilled viitavad sellele, et olete haritud inimene. Rohkete lillede nägemine aias ennustab rõõmu ja mõnusaid päevi. Unes kauni aia nägemine tähendab, et teie rikkus kasvab. Õitsev aed on ka rikkuse, külluse, kasu ja hea saagi märk. Roheline aed on ka suure rõõmu märk.

Suletud aed tähendab ebamugavust, aga aiaga ümbritsetud aed on heade äritehingute märk. Mahajäetud aed viitab sellele, et teie rikkus väheneb ja/või teie elus võib olla mõni halb nõustaja. Unenägu lilli täis aiast tähendab, et leiate vaimse ja isikliku rahu. Kui aed on täis kuivanud lilli, on see märk sellest, et teil on sotsiaalseid ja rahalisi probleeme.

Kui unes korjate aiast saaki, tähendab see, et lahendate rahalise probleemi. Aia eest hoolitsemine tähistab mõnikord abielu ja pärimist. Harimata aed ütleb, et teie materiaalne seisund paraneb.

Viljapuuaed on märk kasumist, rikkusest ja küllusest ning kui puud õitsevad, viitab see õnnele ja naudingule armastuses. Puude ja lilledega viljapuuaed või aed sümboliseerivad naiselikku seksuaalsust ja naudinguid armastuse suhtes.

Unenäos ilmuv suure majaga aed paljastab, et teie illusioonid purunevad. Aias jalutamine on õnne märk. Paljud aias olevad taimed annavad märku õnnelikest suhetest vastassooga. Tühi aed ütleb, et teid ümbritsevad vaenlased. Kuivanud aed tähendab põuda, kehva kasvu ja vaenlaste teie vastu suunatud rünnakuid.

Eesti vanades unenägude seletajates tähendab aed elu paranemist.

G.H. Milleri järgi tähendab unes igihaljaste taimede ja lilledega aia nägemine suurt meelerahu ja heaolu. Kui näete unes köögivilju, ennustab see häda või varanduse kaotust. Naiste jaoks ennustab see uni, et nad saavad kuulsaks või leiavad erilise õnne. Kui näete unes, et jalutate õitsvate lillede ja põõsaste vahel, tähendab see õnne ja rahalist iseseisvust.