Ajakiri unes tähendus
Uni ajakirja lugemisest on tavaliselt seotud ümbritseva maailmaga, seega on need unenägijate välised mõjutused.

Unes ajakirja nägemine viitab sellele, et võite elus kokku puutuda mitmesuguste kogemustega. Uni ajakirja lugemisest on tavaliselt seotud ümbritseva maailmaga, seega on need unenägijate välised mõjutused. Näiteks unes nähtud naisteajakiri võib olla märk paljudest naiste mõjudest teie praeguses elus. Unenäo tähendus sõltub unenäo ülejäänud üksikasjadest – kas see puudutab teie isiklikku heaolu või mitte. Kui unes nähtud ajakiri oli ettevõtluse või äri valdkonnast, siis see uni mõjutab teie finantsolukorda. See, millist ajakirja unes nägite, kajastub teie reaalse elu isiklikes suhetes teiste inimestega või on seotud teie välimusega. Uni, kus eemalt näete vitriinialusel või aknal ajakirja, sümboliseerib edu. Ajakirja nägemine ooteruumis viitab mõttejõule. See võib tähendada edu kõiges, mida soovite, püsivuse ja uskumise kaudu, et võite saavutada kõike.

Unenägu, kus näete ennast ajakirjas, sümboliseerib teie isikliku kuvandi peegeldust. See soovitab teil teha kõik endast oleneva, et ennast paremini tunda. Kui näete ajakirjas enda  pildil, tähendab see, et lähedased inimesed küsivad teie abi. Ajakirja juhtkirja lugemine tähendab, et see on teie sisemine mina, kes üritab teile öelda, et teil on veel midagi avastada.

Ajakirja kirjutamine on seotud uue suhte või mõne oma tuttava, sõbra või armukesega. See võib tähendada ka uut suhet elus. Ajakirja lugemisest, ostmisest või müümisest une nägemine tähendab, et mõne uue inimesega tutvumine või kellegagi kohtumine on pälvinud teie huvi ja tähelepanu. See kohtumine võib tähendada midagi, mida te nüüd soovisite. See võib tähendada ka kohtumist, mis on seotud teie majandusliku olukorraga. Kui tegelete äritegevusega ja millegi uuega, viitab see sellele, et teie praegusel viisil tegutsemine võib edu tuua. See vihjab, et jääksite keskendunuks sellele, mis teil on ning teil oleks vaja rohkem pingutada ja õppida oma  uues ettevõtmises edu saavutamiseks.

T. Maunoneni tõlgenduses tähendab ajakirja nägemine unes seda, et kuulete kuulujuttu, millesse peate suhtuma ettevaatusega. Kui loete ajakirjast midagi enda kohta, kontrollige oma käitumist.