Sülearvuti rohu peal.
Kui unes arvutit näete, võib see sümboliseerida tehnoloogiat ja teavet.

Unes arvuti nägemine sümboliseerib tehnoloogiat, teavet ja kaasaegset elu. Teile avanevad uued võimalused.

See võib tähendada ka seda, et arvuti sümboliseerib emotsioonide ja individuaalsuse puudumist. Liiga sageli lähete vooluga kaasa ja ei avalda oma seisukohti ega arvamust. See võib tähendada ka odavat üleolekutunnet.

Kui näete unes, et teie arvutil on oma mõistus, tähendab see teie ärevust tehnoloogia pärast ja kontrolli kaotamist. Tunnete hämmingut ja halvemal juhul olete teiste meelevallas.

Kui näete unes, et teie arvutis on viirus, viitab see sellele, et te elus on midagi sellist, mis on väljunud teie kontrolli alt. See võib reaalses elus ka nii olla, et miski on jõudnud krahhini.

Kui näete, et teie arvutis on arvutiviirus, mis tekitab juhuslikult täiesti kummalisi kunstiteoseid, siis kujutab see teie alateadlikke soove. Kunstiteos võib olla ka peegeldus teie ärkveloleku olukorrast, mida seni eiranud olete.

T. Maunoneni järgi tähendab arvuti nägemine unes noortele inimestele meeldetuletust selle kohta, et õppimine on neile vajalik. Hea meelega arvutil töötamine ütleb, et teie senine töö muutub kergemaks. Aga kui töötamine arvutiga on unes teile vastumeelne, ei soovi te oma ellu muutusi.

Arvutihiir

Unes arvutihiire nägemine või kasutamine sümboliseerib kontrolli oma mõtete üle. Kui hiir töötab valesti, tähistab see segadust teie mõtetes ja tunnetes.

Arvutimängud

Kui näete unes, et mängite arvutimänge, tähistab see teie ärkveloleku olukorda, kus teil on võimalus võita või kaotada.

Kui näete unes, et mäng on läbi, näitab see, et midagi on lõppenud. Mõelge mängu tüübile ja sellele, kuidas see teie eluga paralleelselt ühtib.