Bassein unes.
Bassein võib näidata teie soovi puhastuda.

Unes basseini nägemine viitab sellele, et peate oma tundeid teadvustama ja mõistma. On aeg oma emotsioonidesse sukelduda ja nendega toime tulla. Teise võimalusena näitab bassein teie soovi puhastuda. Peate mineviku negatiivsuse endalt maha pesema.

Kui nägite und tumeda ja hägusa veega basseinist, siis see viitab see mõningatele negatiivsetele emotsioonidele. Teise võimalusena tähendab sogase veega bassein, et emotsioonid summutavad teie kainet mõtlemist või otsustusvõimet. Te ei mõtle ratsionaalselt.

Uni, kus mängite või lööte käega basseinis palli, tähistab teie võistluslikku olemust. Peate õppima väärikalt võitma või kaotama. Teise võimalusena tähendab bassein, et peate oma ärkveloleku ajal rohkem keskenduma mingile probleemile ja selle lahendama.

Basseininuudel

Unenäos basseininuudli nägemine või kasutamine osutab turvalisuse puudumise tundele. Teise võimalusena tähendab basseininuudel, et peate olema mõnes olukorras rohkem järeleandlikum ja paindlikum.

T. Maunoneni järgi tähendab unes basseinis kahlamine, et teie tervis on paranemas. Basseinis ujumine aga tähendab, et satute mingisse meeldivasse seltskonda. Kaladega basseini nägemine aga viitab sellele, et teil on võimalus lähiajal põhitöö kõrvalt raha teenida.