buss unes
Kui sõidate unes bussiga, tähendab see seda, et lähete masside meelsusega kaasa.

Kui näete unes, et ootate bussi, näitab see ajutist tagasilööki isiklike eesmärkide saavutamisel. Kui jääte bussist maha, siis tähendab see, et mõni teie elu osa on kontrolli alt väljas. Peate uue plaani tegema ja aja maha võtma.

Kui satute valele bussile, näitab unenägu teie hirme vale valiku tegemise ja valele teele mineku ees. Olete vastuolus sellega, mida soovite ja mida teised teie käest soovivad.

Kui sõidate unes bussiga, tähendab see seda, et lähete masside meelsusega kaasa. Teil puudub originaalsus ja kontroll selle üle, kuhu teie elu teid viib.

Kui näete unes bussi mööda sõitmas, tähendab see, et lähete mõne idee üldlevinud suunaga kaasa. Teise võimalusena võib unenägu tähendada seda, et tunnete end tõrjutuna või mahajäetuna.

Unenäos bussi juhtima, tähendab, et olete grupijuht või trendide kehtestaja. Kui sõidate unes varastatud bussiga, tähendab see, et võtate vastu drastilisi meetmeid oma saatuse kontrolli alla saamiseks. Te keeldute süsteemiga kaasas käimast või seda tunnistamast.

Kui näete, et olete sattunud bussiõnnetusse, näitab see seda, et teil on aeg eemalduda rühmast ja asuda omaette tegutsema. Peate olema iseseisvam.

Kui näete unes, et buss sõidab vastu mõnd hoonet või sõidab läbi hoone, tähendab see seda, et teie arvamused ja vaated põrkuvad enamuse vaadete ja arvamusega.

Unes bussipileti eest maksmine viitab hinnale, mida maksate, et teistele meeldida.

Kui näete unes, et buss sõidab vette, tähendab see emotsionaalset reisi, mis hõlmab mitut inimest, mitte ainult teid. Kui näete unes bussis sõitmas tuttavaid või sugulasi, siis see võib ärkvelolekus ka neid puudutada.

Bussijuht

Bussijuhi nägemine unenäos tähendab mõne plaani, projekti või idee juhtimist. See sümboliseerib kollektiivset võimu. Teise võimalusena soovitab see teil ringi liikuda ja näidata teistele oma väikeseid edusamme.

Kui näete, et olete bussijuht, soovitab see uni teil kiiresti edasi liikuda. Peate ilmutama rohkem kannatlikkust ja vähem jõudu. Eelkõige, kui olete unenäos koolibussijuht, tähendab see, et uute teadmiste omandamisega ja õppimisega edenete elus kiiresti edasi. Teie uni võib olla seotud millegi uue õppima minemisega.

Bussijaam
buss unes

Kui unenäos viibite bussijaamas, näitab see, et olete oma emotsionaalses või füüsilises elus jõudnud mõnele uuele tasemele või uude etappi.

Uni sellest, et teil ei õnnestunud bussijaama jõuda, näitab, et tunnete end abituna ja mõnes olukorra lõksus olevana. Tunnete, et teid hoitakse füüsiliselt või vaimselt tagasi.

Teise võimalusena võib unenägu viidata ka sellele, et tunnete end mingis oma elu osas – töös, suhetes või koduses elus – teistest lahusolevana.

Bussipeatus

Uni sellest, et viibite bussipeatuses, näitab, et peate tegema ja vastu võtma mingi olulise otsuse. Peate otsustama, mida soovite oma tulevikuga peale hakata.

T. Maunoneni järgi viitab bussi unes nägemine sellele, et teil on alateadlik soov ekskursioonile minna. Kui kasutate kohalikku bussi linnasisestel liinidel, tekitab töö teile praegusel hetkel ainult väsimust. Bussijaam aga annab teada teie vajadusest puhkuse järele, sest olete vaimselt väsinud.

Vanades unenägude seletajates tähendab bussiga sõitmine kokkusobimist. Bussist mahajäämine väsimust ja pettumust ning suutmatust oma plaane ellu viia. Täis buss muresid ja raskusi. Kui pole raha sõidu eest maksmiseks, takistusi. Bussiga koju sõitmine soovi leida iseennast.

G.H. Milleri järgi tähendab unes bussiga mööda tänavaid sõitmine arusaamatusi sõpradega ja rumalaid lubadusi.