Valge droon mere ja puu taustal.
Uni sellest, kui ise drooni lennutasite ja seda kontrollisite, võib näidata seda, et olete võimeline nägema asju, mida teised ei näe.

Droone saab kasutada fotode tegemiseks ja inimeste järel luuramiseks. Üldiselt, kui näete und droonist, mida te ise ei kontrolli, on teil hirm, et teised püüavad teie privaatsust rikkuda.

Uni sõjaväedroonist võib viidata hirmule, et valitsus luurab teie järel ja teil võib olla tunne, et teie julgeolek on ohus.

Uni sellest, kui ise drooni lennutasite ja seda kontrollisite, võib näidata seda, et olete võimeline nägema asju, mida teised ei näe. Kui teie droon kukkus alla, võib see olla vihje sellele, et teie elus on mõningaid asju, mida te pole veel valmis õppima ja võib-olla on parem praegu selle kohta lisateavet mitte otsida.

Uni, kus kaotasite oma drooni, võib tähendada, et teil oli juurdepääs mingile teatud teabele, kuid te ei saanud seda kasutada, tõenäoliselt seetõttu, et te pole praegu veel piisavalt osav. Kõigepealt peaksite kaaluma olukorra põhitõdesid, st õppima kõndima, enne kui proovite joosta.

Uni sellest, kus keegi andis teile drooni tähendab, et keegi on andnud teile võtme, et millegi kohta rohkem teada saada või oma teadmisi täiendada. See võib tähendada ka seda, et saate millegi osas targemaks, aga kuidas te seda kasutate, sõltub teis endist.

Kui unenägijal on unes oma kodu ja teda ümbritsevad seal põllud, näitab see tema vajadust privaatsuse järele. Kui droon lendab unes temast üle ning ta tunneb, et keegi luurab ta järel ja  see tekitab temas soovi drooni rünnata ja alla kukutada, siis see inimene hindab privaatsust ja on astunud samme maal elades naabrite uudishimulike pilkude eest eemale hoida.

Uni on justkui hoiatus, et isegi siis, kui proovite säilitada oma privaatsust, on olemas uus tehnoloogia, mis võib teie järele luurata. Võite tehnoloogiat rünnata ja ajutiselt võidu saavutada, kuid sellel võivad olla teie jaoks negatiivsed tagajärjed.