Naine seismas looduses joa all ja end pesemas.
Uni, kus käite puhta ja selge veega duši all, sümboliseerib teise vaimset uuenemist.

Uni, kus käite puhta ja selge veega duši all, sümboliseerib teise vaimset või füüsilist uuenemist ja andestust. Pesete oma elust koorma maha.

Teise võimalusena võib unenägu olla metafoor, mille kohaselt valate kellegi kingituste või armastusega üle.

Kui näete unes, et käite duši all määrdunud või mudases vees, tähendab seda, et tunnete end mingis olukorras määrituna.

Kui unes näete, et lähete riided seljas duši alla, tähendab see seda, et kuigi te võite oma välimust muuta, ei muuda see seda, kes te sisimas olete. Teise võimalusena näitab uni, et te ei soovi oma sisemist valvurit alt vedada. Te hoiate endiselt enda ja teiste vahel kaitsvat barjääri.

Uni, kus käite kellegagi koos duši all, viitab sellele, et on midagi, mida peate sellele inimesele üles tunnistama. On aeg olla aus. Võib-olla ütleb uni teile, et peate oma sisemist valvurit alt vedama. Kui käid duši all koos inimrühmaga, tähendab see, et tunnete end kaitsetuna. Tunnete, et teie privaatsust rikutakse sellesse tungimisega.

Uni sellest, et te ei saa duši all käia või et dušš ei tööta korralikult, tähendab seda, et te ei saa mingit koormat enda õlult maha heita. Tunnete, et olete emotsioonide või vastutuse all koormatud.

Dušimüts

Unenägu, kus kannate dušimütsi, viitab sellele, et proovite end kaitsta mingi emotsionaalse olukorra eest. Püüate end emotsioonidest eemal hoides jääda ratsionaalseks ja objektiivseks.

Dušikardin

Unes dušikardina nägemine viitab sellele, et te ei väljenda oma emotsioone täielikult. On midagi, mida te endiselt teiste eest varjate. Teise võimalusena tähendab unenägu seda, et proovite ümbritsevaid kaitsta oma isiklike tagasilöökide ja emotsionaalsete puhangute eest.

Määrdunud või hallitanud dušikardina nägemine unes kujutab endast negatiivseid emotsioone, mida te alla surute. Tunnete häbi omaenda negatiivsete tunnete pärast.