ehted unes
Unes ehtekarbi nägemine sümboliseerib teie eneseväärikust ja potentsiaali.

Unes ehete nägemine tähendab teie staatust ning enesehinnangut. See sümboliseerib ka teadmisi, indentiteeti või muid omadusi, mida te oma elus hindate. Ehted rõhutavad vaimse ja psühholoogilise rikkuse olulisust. Kui näete unes endale kuuluvat konkreetset ehet, sümboliseerib see teie ärkveloleku suhte aspekte.

Kui näete unes, et saate kingiks ehte, tähendab see, et peate lahti seletama enda jaoks ehete omadused (mis materjalist need on, jne) ja tegema selle põhjal järelduse, et neid omadusi, mida ehe endas kannab või sümboliseerib, peate endasse rohkem tekitama.

Unes katkise ehte nägemine tähendab pettumusi eesmärkide saavutamisel või teie kõrgemate soovide luhtumist.

Kui näete unes, et teil on liiga palju ehteid tähendab see, et proovite teistele muljet avaldada.

T. Maunoneni põhjal tähendab ehete valimine unes, et teid kutsutakse lõunasele peole või kunstisündmusele.

EHTEKARP

Unes ehtekarbi nägemine tähendab teie eneseväärikust ja potentsiaali. Peate endas vabastama seni peidus olnud potentsiaali ja lõpetama selle varjamise teiste eest.

JUVEELID

Unes juveelide nägemine või kandmine tähendab väärtust endas või teistes, mida imetlete. See sümboliseerib ka naudingut, rikkusi, ambitsioone ja vaimset kaitset.

Unes ehete leidmine tähendab kiiret edu saavutamist mingil alal.

Eesti vanades unenägude seletajates tähendab ehete nägemine lootuse tühjaminekut ja raiskamist.

G.H. Milleri järgi tähendab see, kui näete unes iseennast ehteid kandmas, et teile osutatakse meeldivat tähelepanu. Kui saate unes ehteid kingiks, siis olete oma ettevõtmistes edukas. Kui annate unes ehteid ära, on see hulljulguse ja pillava ekstravagantsuse märk. Ehte kaotamine unes toob aga kaasa kas partnerivõi soodsa olukorra kaotuse.

Kui naine näeb unes, et talle kingitakse kaelakee, siis ennustab see head abikaasat ja ilusat kodu. Kui ta kaotab unes kaelakee, siis tuleb tal kogeda rasket kaotust.

Pärlite nägemine unes ennustab sujuvat äriedu ja ladusat seltskondlikku läbikäimist. Kui naine näeb unes, et ta kaotab või lõhub pärlikee, ootab teda ees suur kurbus raske kaotuse või vääriti mõistmise näol. Kui ta unes pärleid imetleb, siis ihkab ja püüdleb ta suhte või valduse järele ausal eesmärgil.