Pilt punase-kollase-sinise-lillakirjust kosmosest koos säravate tähtedega.
Kui nägite und galaktika sünnist, on see teie teele saabuvate õnnelike hetkede märk.

Galaktika nägemine unes on viide teie loovusele ja sellele, et uurite laiemat vaatenurka elule ning tunnustate ümbritsevaid inimesi ja sündmusi palju rohkem. Uni kaugest galaktikast kosmoses võib olla märk, et midagi huvitavat pole teil praegu käeulatuses.

Linnutee galaktikast lahkumine ja unes kosmosesse reisimine tähendab hirmu ja ebakindlust. Teistest galaktikatest pärit olendite nägemine viitab sellele, et olete avastanud oma varjatud potentsiaali ja ärkate selle võimalustele. Olete valmis uueks eluetapiks ja võtate elu avatud mõttelaadiga. Galaktika nägemine võib olla vihje ka sellele, et peaksite vabanema negatiivsest energiast ja kasutama oma elus edaspidi  vaid positiivseid energiaid.

Kui nägite und galaktika sünnist, on see teie teele saabuvate õnnelike hetkede märk. On võimalik leida uusi sõpru ja kokku puutuda olukordadega, mis suurendavad teie energiat ja potentsiaali. Uni on märk uueks eluetapiks valmistumisest. Kui nägite und galaktika sünnist, ajal kui keegi on teie peres rase, tähendab see, et vastsündinud laps on teie jaoks eriline. Kui teie peres pole keegi lapseootel, tähendab galaktika sünd uut sõpra või armukest või teie elujärje märgatavat paranemist.

Teie unenäos nähtud galaktika võib olla teie loovuse ja annete sümbol, suurendades energiat ja võimet oma mõtete ja tunnete väljendamiseks. See annab teile vabadustunde ja võime leida uusi ja häid ideid ning mõtteid. Teie unenäos nähtud galaktika võib samuti viidata sellele, et peaksite olema oma igapäevases lähenemises elule ja olukordadele rohkem avatud.

Üldiselt võib uni kosmilisest ruumist ja galaktikatest viidata teie ärevusele, vajadusele isikliku  ruumi järele või isegi soovile leida tunnustust pere ja sõprade käest. Galaktika on tuleviku lootuste, soovide, püüdluste ja soovide sümbol.

Kui unes näete olendeid teisest galaktikast, tähendab see, et teie varjatud potentsiaal hakkab esile tulema. See potentsiaal on mingisugune teie omadus, mis muudab teid teistest inimestest erinevaks.

T. Maunoneni põhjal tähenda see, kui näete end ise kosmoses olevana, et peaksite ka isegi vanemas eas tegelema õppimisega ja enda teadmiste täendamisega. Kui näete kedagi kosmosesse lendavat, kaotate hea sõbra. Kui näete kedagi kosmosest naasmas, kohtute oma lapsepõlve tuttavaga.