Hammustus unes
Uni, kus teid näiteks koer hammustab, tähistab teie haavatavust mõne lahendamata küsimuse suhtes.

Unes hammustuse nägemine on hoiatus, et teie elus kas juba on või sinna on tekkimas keegi, kes soovib teile tekitada füüsilist või rahalist kahju. Olge ettevaatlik inimeste suhtes, kes teid ümbritsevad.

Uni, et teid hammustatakse, tähistab teie haavatavust mõne lahendamata küsimuse või emotsiooni suhtes. Teid võib häirida mõni probleem või takistus.

Uni, kus teid hammustavad vampiirid, tähendab, et peate oma elus üles leidma inimese, kes on teid ära kasutanud. On aeg silmad lahti teha ja enda eest seista. Ärge laske endaga manipuleerida ja end lolliks teha.

Uni, kus teie kedagi teist hammustate, tähendab survet, mida avaldate mõnele inimesele, põhjustades talle sellega suurt meelehärmi. Võimalik, et teis on võib-olla isegi lapselikke viha- või pahameele tundeid, millest tuleb aru saada ja neist vabaneda. See uni on sõnum teile, et püüdke leevendada kuidagi stressi, mille olete teistele oma sõnade või tegudega tekitanud.

Eesti vanades unenägude seletajates tähendab hammustamine häda ja valu. Teistelt hammustada saamine – armastajatele muret ja kurvastust.

G. H. Milleri põhjal on hammustus unes kurjakuulutav märk ja tähendab soovi teha olematuks midagi sellist, mida on võimatu olematuks teha. Võite kanda kaotusi ka vaenlase salasepitsuste tõttu.

T. Maunoneni järgi tähendab see, kui kedagi unes käest hammustatakse, head sellele, kelle kätt hammustati. Halba aga sellele, kes hammustas. Kui tunnete unes, et hammustate midagi hammastega puruks, katkevad teie sõbrasuhted. Kui näete unes, et teid hammustatakse, püüab keegi teile pahameelt tekitada.