Happepudelid riiulis reas.
Happe nägemine unes võib tähendada seda, et mingi olukord reaalses elus justkui sööb teid aeglaselt seestpoolt.

Kui nägite unes kemikaale või muid keemilisi aineid, viitab see unenägu sellele, et emotsioonid on teie elus praegu olulised. Hape on söövitava toimega, seetõttu võib see näidata, et teil on kellegagi lähedane suhe, mis võib teid hävitada.

Selle une teine ​​tähendus on see, et tunnete, et mingi olukord reaalses elus justkui sööb teid aeglaselt. Tundub, et asjad lähevad hullemaks ja te ei leia sellele lahendust. Kui see nii on, siis tähendab see sõnumit, et teil tuleb rohkem endasse vaadata. See aitab teil leida õige tegevussuuna ja selle üle otsustada, kuidas edasi toimida.

Teie unenäos nähtud hape sarnaneb tähenduselt tarokaardiga “Õnneratas“, kus sõltuvalt sellest, millise pöörde õnneratas teeb, sinna suunda te oma elus tüürite. See tähendab, et teie elu järgmised etapid võivad olla tõeliselt head või hoopis viletsad. On aeg mõelda erinevate valdkondade üle oma elus. Vaadake kõik selle pilguga üle, et saaksite ilma hirmu tundmata edeneda kõiges, mida soovite teha või korda saata

Kui näete unes kedagi, kelle näol on hape, näitab see, et proovitakse end maski taha peita, mitte olla see, kes tegelikult ollakse. Happes söövitatud keha viitab teie soovile, et probleemid lihtsalt kaoksid. Kui te joote unes hapet, on see negatiivne märk ja tähendab, et on vaja uut algust. Selline uni on tegelikult üsna haruldane ja seda tuleb tõlgendada kõigi teiste unes nähtud sümbolitega, et sellele õige tähendus leida.

Unenägu happe segamisest tähendab, et teie emotsioonide väljanäitamine aitab parandada emotsionaalseid haavu või vältida nende teket. Inimesed toetavad teie enesehinnangut, aitavad tõsta teie eneseväärikust ja minapilti. See uni toimib sotsiaalsete suhete korraldusprintsiipidena. Näiteks oli vanaisa sõjakangelane ja nii määratleti teda elus. Ema säilitas alati oma ilu, nii kirjeldasid inimesed teda ja nii teda määratleti. Kui näete unes happeid, siis tegelikkus ja fantaasia erinevad harva üksteisest täielikult. Sügaval sisemuses saab unistaja aru, kus lõpevad faktid ja kus saab alguse soovmõtlemine. Vanaisa tunnistab, et ta ei olnud sõjakangelane, kuigi ta andis oma osa võitluses ja lahingutes. Ema saab aru, et ta ei olnud kõige ilusam, kuigi ta võis olla atraktiivne.

Kui näete unes, et olete kaetud happega, tähendab see, et olete üles puhutud, teie sära on liialdatud ja teie seksuaalne vastupandamatus müüt. Kui näete unes mõrvarit, kes kasutab hapet, siis see tähistab seda, et olete tulevikus millegi pärast mures. Happega mõrvatud ja seejärel hävitatud keha nägemine võib viidata kellelegi, kes üritab ebaõnnestunud projekti ellu viia.

Happest une nägemine võib veel viidata ohtudele, riskidele, kalduvusele künismi, solvumisele, karmile kriitikale, ettevaatlikkusele oma öeldu suhtes, sõnadega mõtlematult ümberkäimisele ja hirmule, et teised teid kritiseerivad. Uni happe joomisest näitab, et võite olla emotsionaalselt halvatud ja peate õppima ennast paremini väljendama.