Herilane unes.
Herilase tapmine unes tähendab teie kartmatust oponentide vastu võitlemisel.

Herilase nägemine unes tähendab kurjust, viha ja negatiivseid tundeid. Võib-olla tegelete mõne ühiskonnakriitilise situatsiooniga või olete seotud poliitikaga, mis tekitab inimestes vastakaid arvamusi ja negatiivsust.

Unenägu, kus valge herilane teid jälitab, tähistab järjekindlat tegelast, kes võib-olla otsib teiega suhet.

Unenägu, kus teid herilane nõelab, viitab sellele, et keegi peab teie vastu viha või keegi, kes on ajendatud vihkamisest, ründab teid negatiivsusega. See võib viidata ka kellegi kadedusele teie suhtes.

Herilase tapmine unes tähendab teie kartmatust oponentide vastu võitlemisel, säilitades samas eetika ja õigluse.

T. Maunoneni põhjal tähendab herilase unes nägemine, et teil tuleb üle elada ebameeldivusi. Herilane võib tähendada ka seda, et teid võib tabada ootamatu tigedushoog. Kui herilane teid unes nõelab, proovib keegi teid välja vihastada. Herilase nõelamine võib tähendada ka seda, et teid vaevab hetkeline halb tuju. Herilaseparv sümboiseerib teie nägemust, justkui oleks kõik praegu teie vastu. Herilasepesa sümboliseerib suurt kära tühise asja pärast.

Herilase nõelamine unes tähendab, et teid tahetakse mingil moel haavata, jutustades edasi asju, mida olete kellelegi usaldanud.

Eesti vanades unenägude seletajates tähendab herilane, et parimad sõbrad muutuvad vaenlasteks.

G.H. Milleri järgi tähendab unes herilase nägemine kiuslikke vaenlasi. Kui herilane teid unes nõelab, saate kadeduse ja vihkamise osaliseks. Kui herilase unes tapate, siis suudate vaenlast rünnata ja oma õigused kartmatult maksma panna.