hobune unes
Unes metsikute hobuste karja nägemine tähendab vabaduse tunnet ning vastutuse ja kohustuste puudumist.

Unes hobuse nägemine sümboliseerib jõudu, väge, vastupidavust, maskuliinsust ja seksuaalset võimekust. See esindab ka tugevat füüsilist energiat. Peate taltsutama metsikuid jõude.

Teise võimalusena tähendab unes hobuse nägemine seda, et peate olema vähem üleolev ja “tulema oma kõrge hobuse seljast maha”. Kui hobusel on kaks pead (mõlemas otsas üks), tähendab see, et teid tõmmatakse kahte eri suunda. Võib-olla on teil vaja jagada oma jõudu või energiat kahele asjale korraga. Või olete mõne seksuaalse asja pärast segaduses.

Unes musta või tumeda hobuse nägemine tähendab salapära, metsikust ja tundmatust. Kasutate teie jaoks tundmatus olukorras mingit riskantset võimalust või mängite hasartmängu. See võib viidata isegi okultistlikele jõududele.

Kui hobune on valge, tähendab see puhtust, õitsengut ja õnne. Uni, kus teid jälitab valge hobune, võib tähendada ka seda, et teil on raskusi intiimsusega ja seksuaalsete küsimustega tegelemisel.

Üldiselt võib tähendada valge hobuse unes nägemine seda, et teil tuleb millestki vanast lahti lasta ja uut alustada.

Unes surnud hobuse nägemine näitab, et midagi teie elus, mis teile algselt jõudu andis, on nüüd kadunud. See võib viidata suhtele või olukorrale. Mõelge fraasile “surnud hobuse piitsutamine”. See näitab, et olete mingi teatud olukorra kasulikkuse maksimaalselt ära kasutanud või mingid ressursid ammendanud.

Unes metsikute hobuste karja nägemine tähendab vabaduse tunnet ning vastutuse ja kohustuste puudumist. See võib mõnikord viidata ka teie kontrollimatutele emotsioonidele. Kui ratsutate metsiku hobusega, esindab see ohjeldamatuid seksuaalseid soove.

Uni, kus ratsutate hobusega, viitab sellele, et olete kõrgel ametikohal või võimupositsioonil. Te usaldate oma võimekust. Selline uni võib tähistada ka teie terviklikkuse puudumist. Teise võimalusena näitab see, et saavutate kiire edu väheste vahenditega.

Kui ratsutate hobusega, kes on kontrolli alt väljas ja perutab, siis see tähendab, et teie kired kannavad teid, mitte teie kaine mõistus.

Soomusrüüs või keskaegse hobuse nägemine unes viitab teie raevukusele, agressiivsusele, võimule või jäikusele teiste suhtes. Võite ka olla liiga vastandlik. Teise võimalusena võib see tähendada seda, et proovite end kaitsta alateadvuses tekkivate mõtete või seksuaalsete soovide eest.

Unenägu, kus ujute hobusega, tähendab jõu ja tervise taastumist. Kogete mõnes oma elu aspektis uut energiat.

Rääkivast hobusest uni viitab kõrgematele teadmistele. Mõelge hobuse öeldu olulisusele. Kui hobune on must, siis võib sõnum tulla teie alateadvusest. Kui hobune on sinine, võib see sõnum olla kurb. Teie või keegi teine otsib abi, kuid ei tea, kuidas seda saada.

Hobuste treileri nägemine tähendab, et te ei kasuta kõiki oma oskusi ja jõudu täies mahus ära. Võimalik, et ootate oma jõu rakendamiseks õiget hetke.

Ratsanik

Unes peata ratsaniku nägemine viitab sellele, et olete mingi negatiivse mõju all. Tavaliselt on see halb märk, mis näitab, et midagi on lõppemas.

Uni sellest, et olete ise peata ratsanik, tähendab seda, et olete võimutundest liiga õhku täis läinud. See võib tähendada ka seda, et olete millegi suhtes salapärane või hoiate midagi salajas.

Vanades unenägude seletajates tähendab hobune jõukat elujärge ja õnne. Hobusega ratsutamine – tühje juttusid. Hobusetall – külla minemist. Hobune jooksmas – head teenistust. Kindlat sammu astuv hobune – hea sissetulekuga asja ettevõtmist. Hobuse seljast mahakukkumine – keskeas suremist. Hobuse rakendamine – teekonda, teeleminekut. Surnud hobune – halbu sõnumeid. Perutav hobune – hädasse sattumist.

Hobuseliha

Kui hobuseliha söömine pole teie kultuuris aktsepteeritud, siis uni viitab mingile olukorrale, kus te ei soovi selle üksikasju teada ega kuulda. Kui teile meeldib hobuseliha süüa, tähendab see seda, et olete avatud erinevatele kogemustele. Kui hobuseliha söömine on teie jaoks kultuuriliselt aktsepteeritud, siis on unenäol sama tähendus kui liha söömisel.

Hobuste võidusõit

Unenägu, kus vaatate hobuste võidusõitu, tähistab jõudu ja energiat, millega peate elus edasi liikuma. Peate uskuma, et olete võimeline kõigis ettevõtmistes edu saavutama. Uni sümboliseerib ka teie seksuaalenergiat või võistluslikku olemust.

Vanades unenägude seletajates tähendab hobuse lõhkuma hakkamine hoiatust, et kaaslased eluvankrit kraavi ei vea.

Hobuseraud

Unes hobuseraua nägemine tähendab õnne ja edu teie ettevõtmistes. See võib viidata ka lähitulevikus peetavatele pulmadele.

Kui unes hobuseraua kaotate, siis on sellel vastupidine tähendus ja seda peetakse ebaõnneks. Kogu energia, mille mingisse käsilolevasse projekti panustate, ei pruugi seda väärt olla.

Vanades unenägude seletajates tähendab hobuseraud pikka teekonda. Hobuseraua leidmine uut hobust saama.

Surnud hobune tähendab halbu sõnumeid. Aga ka haigust ja surma.

T. Maunoneni põhjal tähendab unes nähtud hobune kirge. Hobuse söötmine annab teada, et teil on kindel suhe oma kaaslasega. Ratsutamine ennustab teile üksmeelset abielu, kuid hirnuv või korskav hobune tähenda suhtes tülisid. Hobuse seljast kukkumine hoiatab teid, et te uuesti ei katsetaks. Ratsahobune on väärtustamise sümbol, aga traavel tähendab vahelduva tedu rahaasjades. Traaviv hobune sümboliseerib hasartmänge, kui seda teeb varss, ootab teid teenimatu raha.

Heas vormis valge hobune tähendab edu. Kui näete aasal valget hobust, ootavad teid rõõmsad ja lõbusad hetked. Kuid musta, läikiva hobuse kohtamine ennustab leina.

Vahule aetud hobune annab teada, et pead tekkinud tülis süüdistama oma kergemeelsust. Ka hobusekronu nägemine tähendab raskusi ja meelehärmi.

Kui näete kukkuvat hobust, püüdke võitu saada ja märkamata jätta teie teele tulevate ahvatluste ja kiusatuste võlu. Püsti tõusev hobune annab märku, e toleksite ettevaatlik. Kui näete mitut hobust aasal või koplis, võite nautida perekondliku elu pakutud õnnetunnet.

Saduldatud hobune sümboliseerib lähedase, armsa inimese saabumist.

Hobuse valjastamine tõotab teile tasuvat ja igati õnnestunud reisi.

Kui näete, et keegi sõidab teile kuluva hobusega, sümboliseerib see reetmist sõbra poolt. See uni võib tähendada aga ka salajast kohtumist. Ka võib see tähendada, et keegi püüab hõivata teie kohta mingis inimsuhtes.

Surnud hobune ei tähenda teile häid uudiseid.

Hobusekauplemine tähendab, et keegi püüab teid petta. Aga kui ise ostate hobust, tõotab uni teie jaoks mingit head sündmust. Hobuse müümine sümboliseerib teie elus saabuvaid raskusi. Kui märkate kuskil hobusetalli, koheldakse teid mingil külaskäigul tõeliselt külalislahkelt. Hobusevaip ütleb, et teid kaitstakse. Hobusevaip hobuse turjal tähendab väljateenitud puhkeaega. Kui leiate hobuselatri, tuleb teil plaanitud reis ära jätta.

Hobuseraud tähendab, et saate päranduse, kuid võib tähendada ka muul moel õnnelikku elu. Kui leiate hobuseraua, ootab teid ees pikk reis. Kui keegi annab teiel hibuseraua, saate temast palju õnne ja rõõmu tunda. Kui see isik on tundmatu, võite võita näiteks loteriiga. Hobuse rautamine on mingite ettetulevate töövõimaluste sümbol.