Pilvelõhkuja kadumas pilvedesse.
Uni, kus teie või keegi teine kukub hoonest alla, viitab sellele, et õpite iseennast tundma ja teadvustama enda alateadvuse aspekte.

Ehitise nägemine unes tähistab teid ennast ja teie keha. See, kui kõrgel te hoones olete, näitab teie mõistmise, teadlikkuse või edu tõusu. Kui asute hoone madalamatel korrustel, viitab see ürgsemale suhtumisele ja / või seksuaalsusele.

Varemeis või lagunenud hoone nägemine näitab, et teie lähenemine olukorrale või suhtele on vale. Te peate muutma oma seisukohta või vaatepunkti. See võib tähendada ka seda, et teie enda minapilt võib olla kannatada saanud.

Uni hoone kokkuvarisemisest näitab, et kaotate silmist oma ambitsioonid ja eesmärgid. Teie püüdlused materiaalset edu saavutada on ebaõnnestunud.

Uni, kus teie või keegi teine kukub hoonelt alla, viitab sellele, et laskute oma alateadvuse tasandile. Te õpite tundma ja teadvustama endale oma alateadvuse aspekte. Teise võimalusena sümboliseerib see teie hirmu, et te ei suuda mingit ülesannet täita ega saa sellega hakkama.

Vanades unenägude seletajates tähendab hoone ehitamine, et hädad muutuvad rõõmudeks. Põlev hoone – külma või kuuma ilma, aga ka eluraskusi. Maja ehitama – edu ja õnne igas asjas. Maja lagunemine – õnnetust ehk armastatu kaotust. Maja katusele minema – au leidma ja võitu saama.