Kaks hunti uduse metsa taustal.
Valge hundi unes nägemine tähendab teie unistuste täitumist või võitu millegi üle.

Unes hundi nägemine sümboliseerib ellujäämist, ilu, üksindust, salapära, enesekindlust ja uhkust. Olete kaastundlik erinevates olukordades ja sulandute lihtsalt igasse olukorda, mis ette tuleb. Olete omal valikul üksildane.

Negatiivses unenäos tähendab hundi nägemine vaenulikkust, agressiivsust või salakavalust. See võib kajastada ka kontrollimatut olukorda või midagi, mis nõuab kogu teie jõu, et see olukord lahendada. See võib osutada ka kinnisideele millegi suhtes, sõltuvusele või muule, mis on teie kontrolli alt väljas.

Valge hundi unes nägemine tähendab unistuste täitumist või võitu millegi üle. Oskate näha valguskiirt ka kõige pimedamal ajal. Unenäos musta hundi nägemine tähistab teie varjukülgi. Hundil on omadusi nagu teilgi, aga te keeldute neid nägemas ja omaks tunnistamast.

Unes hundi tapmine näitab reetmist. Teatud saladused tulevad välja ja saavad teie jaoks avalikuks. Kui hunt teid unes jälitab, tähendab see seda, et te ei soovi astuda silmitsi mingi probleemiga, mis on teid negatiivselt mõjutanud. Selle asemel eelistate hoopis põgeneda.

Kui kuulete unes hundi ulgu, tähendab see seda, et keegi võib teid ärkvelolekus appi kutsuda või teie abi vajada.

Unenäos ennast hundina nägemine tähendab soovi üksi jääda või olla omaette nii, et teised teid ei segaks. Võib-olla on teie elus raske periood ja tahate seetõttu omaette olla ning teistega mitte suhelda.

Kui näete unes, et hunt muutub hundikutsikaks, viitab see teie vajadusele puhkuse ja turgutuse järele. Pärast mõnda aega üksiolekut pöördute tagasi tavapärasesse ellu ja otsite taas seltskonda.

Uni, kus hunt teid kaitseb, tähendab, et saate abi või tuge ootamatust või ebatõenäolisest allikast. Võib-olla olete mõnda inimest tajunud valesti ja teda ülekohtuselt kohelnud.

Unes hundikarja nägemine sümboliseerib perekonda. See võib esile tõsta ühtekuuluvustunnet ja seda, kuidas perekond teineteisest hoolib. Teise võimalusena esindab hundikari jõuku või hirmutavat rühma.

Eesti vanades unenägude seletajates tähendab hunt külma ehk külmetamist; pettust ja sagedast riidu naisterahvastega. Hunti peksma – võitu vastase üle. Hundi ulgumine – vaenlaste kallaletungi.

G.H. Milleri järgi tähendab unes hundi nägemine seda, et teie alluvuses töötajate seas on varas, kes on valmis muu hulgas ka saladusi reetma. Kui unes hundi tapate, siis saate jagu salalikest vaenlastest, kes püüavad teid alavääristada. Kui kuulete unes hundi ulgumist, siis saate teada salaliidust, mille eesmärk on teid ausas võitluses võita.