Ingel unenäos
Ingli nägemine unes võib tähendada kaitset ja lohutust.

Inglite nägemine unes tähendab headust, puhtust, kaitset, mugavust, lohutust. Pöörake hoolega tähelepanu sõnumile, mida inglid üritavad teile unes edastada. Need on juhised suurema õnne täitumiseks ja millegi saavutamiseks. Ingleid peetakse unenäos heaks endeks. Nende ilmumine unes tähendab, et otsite elus stabiilsust, sest võite olla kaotanud oma tee.

Kui näete unes inglit, peaksite mõtlema teiste ja eriti võõraste inimeste aitamisele. Mõelge, mida oleks vaja kellegi heaks teha. Ehk võite aidata kedagi nii, et aitate tal mingi probleemi lahendada, nii et ta selle üle rõõmustab. Isegi kui see on ainult üheks päevaks. Teie unenäos nähtud inglitüüpide vahel on ka erinevus. Kui teie ingel on unes hõbedane, näitab see seda, et võisite mõne oma lähedasega liiga külmalt käituda. Positiivsed muutused teie elus on käimas siis, kui teie ingliunes oli esile toodud religiooniga seotud sümbolid.

Inglid esindavad headust, kaitset ja taevalikku valdkonda. Inglitest une nägemine on teie pere õnne sümbol, aga see võib tähendada ka kellegi sündimist või surma. Teine tähendus ingli nägemisest võib viidata sellele, et olete jõudnud oma vaimses arengus märkimisväärsesse punkti.

Nimi ingel pärineb kreeka keelest, mis tähendab sõnumitooja. On oluline saada vastus sellele, miks nad teie unenäos ilmusid ja kuidas nad teie unenäos ilmusid? Inglid võivad pakkuda üleloomulikku kaitset ja seda tüüpi nähtud unenägudel on teil ärgates tavaliselt teistmoodi tunne.

Võime eeldada, et kõik unenäod on meie teadvuseta meele salajased sõnumid. Inglid on olulised, kuna neid seostatakse meelerahuga. Selle unenäo teine ​​tähendus on see, et ilmuv ingel tähendab, et liigute jumalale lähemale.

Inglid on seotud asjadega, mille olete mällu jätnud, asjadega, mida te reaalses elus näete ja kuulete. Mida rohkem on teie unenäos vaime ja ingleid, seda tõsisemalt peate kuulama, mida nad teile unes ütlevad. On ilmne, et tarkus teie sees kasvab pidevalt. See uni on seotud teie enda tarkusega, sest te armastate teadmisi. Teie unenäos olev ingel võib ilmneda millegi muuna, näiteks valgusvihuna või omapärase olendina.

Lendava ingli nägemine tähendab au, kiiret taastumist, õnne ja kiireid probleemide lahendusi. Vihane ingel tähendab tõsiseid kaotusi. Rohkem kui üks ingel unenäos tähendab rõõmu ja õnne märki. Kui ingel võtab teid unes kaasa, on see lahusoleku märk. Unenäos inglite hulka kuulumine ennustab teie elus õnne pühendunud sõprade näol. Kurb ingel tähendab tõsiseid kaotusi, rõõmus ingel aga vaimset arengut. Kui näete unes pärgamendirulli käes hoidvat inglit, siis see tähendab väga vaimset und. Teie tulevik ja eesmärgid on teile selgemalt näha.

Surmaingli nägemine unes tähendab mingi olukorra, harjumuse või suhte järsku lõppu teie reaalses elus. See võib tähendada ka neid omadusi, mille olete iseendas maha surunud või eitate neid.

Eesti vanades unenägude seletajates tähendab ingli nägemine rõõmusõnumit, õnne või õnnelikku abielu. Ingliks muutumine tähendab tervetele rõõmsat tulevikku, haigetele lahkumist.

Tamara Maunoneni põhjal on ingli nägemine unes teade, et teil tuleb tegemist usklikuga. Kui ise olete unes ingel, oodatakse teilt abi. Kui näete tuttavat inglina, hoiatatakse teid ähvardava ohu eest. Tundmatu laps, kes on ingel, on väga hea märk, sümboliseerides teie lapsepõlve jõulusid. Mitu inglit unes märgib teie soovi olla hea inimene. Kui olete olnud haige või masenduses ning kuulete unes inglite laulu, saate terveks. Kui inglitel on juuksed sassis, sümboliseerib uni meelerahu tagasisaamist.

Ingli pilt raamatus ennustab, et teil tuleb muuta oma lugemisharjumusi. Ingli pilt käes näitab teie igatsust lapsepõlve järele. Seinal olev ingli pilt sümboliseerib teie tunnet, et teil puudub mingis olukorras turvalisuse tunne. Inglikoor sümboliseerib teie sees elavat tugevat kõigutamatut tahet saada ühendust universumiga. Kui näete kuskil inglitiiba, tunnete end täiesti turvaliselt. Inglitiivana helevalge aga annab teada, et tahaksite külastada kedagi vanemat sugulast.

G.H. Milleri tõlgenduses Ingli nägemine unes kõneleb hinge mõjutavast tegurist, mis toob kaasa mingit laadi muutuse teie elusaatuses. Kui uni on ülimalt meeldiv, kuulete sõprade tervise paranemisest või saate kaugetelt sugulastelt päranduse. Kui unenägu tundub olevat pigem hoiatavat laadi, võiksite olla valvel suhete ja rahaga seotud skandaalide suhtes. Pahatahtlikele inimestele annab see uni märku kahetsemise vajadusest, heatahtlikele on see aga lohutuseks.

Edgar Cayce`i unenägude tõlgenduse kohaselt tähendab Ingel tõe valgust. Muud võimalused: 1. tarkus. 2. juhendamine. 3. saabuv sünd või surm (selle sõna otseses või ülekantud tähenduses).