Inimesed loojuva päikese taustal poolringis seismas.
Inimesed, keda unes näete ja keda te ei tunne, tähendavad teie varjatud aspekte.

Kui näete unes inimesi, keda tunnete reaalis, tähendab see, et soovite endale nende omadusi või väljendab see teie tundeid nende vastu. Kui need inimesed on pärit te minevikust, viitab uni teie varjatud omadustele ning muudele teadvustamata aspektidele teie elus. See võib tähendada ärkvelolekus olukorda, mis toob välja teie sarnased tunded varasematest suhetest

Inimesed, keda unes näete ja keda te ei tunne, tähendavad teie varjatud aspekte või olukordi, millega peate silmitsi seisma või endale teadvustama.

Unes mõne tuttava nägemine kujutab teie enda omadusi, millest püüate aru saada, lahti mõtestada ja mõista.

Unes tuttavaga vaidlemine millegi üle, tähendab enda iseloomuomadusi, mida alla surute või eitate. Keeldute teatud enda kohta käivaid asju aktsepteerimast.

Unes inimeste nägemine, kes seisavad teil ees või blokeerivad teie tee, viitab teie ümber olevatele inimestele, kes ei soovi, et te edasi liiguksite ja elus edu saavutaksite. Teile ilmselt tundub juba mõnda aega, et keegi teie suhtlusringkonnast töötab teie vastu.

See võib tähenda ka seda, et teid unes kaitstakse mingite kahjustuste või õnnetuste eest.

Ohtlike inimeste nägemine unes hoiatab teid ette, et peaksite mingites ettevõtmistes ettevaatlik olema.

T. Maunoneni põhjal tähendab hulga inimeste unes mingis olukorras nägemine teile ebameeldivaid sündmusi. Aborigeeni kohtamine unes seevastu tähendab edu. Mehe ja naise nägemine räägib teie töökusest. Kui näete unes meest ja naist oma töökohal, võib võõras inimene teie elu mõjutada.

Tundmatu inimese esitlemine teile ennustab uusi ülesandeid. Tuttava isiku esitlemine aga tõotab kohtumist inimesega, keda pole aastaid näinud või kohanud.

Iriseva inimese unes nägemine, tähendab et teie ettevõtmised õnnestuvad.

Vanaeide nägemine tähendab tavaliselt alusetuid jutte või halba ilma.

Vanakese kohtamine unenäos annab teada, et teil tuleb tuleb tegeleda uue eriala omandamisega või minna õppima midagi uut. Kui näete iseennast vanakesena, avaldatakse teile ootamatult tänu. Uni võib tähendada ka seda, et olete edu ära teeninud. Üks tähendus võib olla ka see, et muretsete liialt teisejärguliste ja mitteoluliste asjade pärast.

Vanamees unes annab teada, et saate tarkust juurde, et oma segaseid asju korda ajada. Vanameelne inimene annab unenäos märku, et teid peetakse kaksikmoraaliga inimeseks.

Vanatüdruk unes ütleb, et teie edukus tekitab teistes kadedust.

Vanapoiss viitab unes sellele, et võite lähiajal veeta tormilise ja tormaka puhkuse.

Vanamoor vihjab sellele, et vaataksite inimestega ette, et ei annaks neile põhjust tagarääkimiseks.

G. Hindman Milleri järgi viitab võõramaalase, kes teile meelepäraselt käitub, unes nägemine heale tervisele ja meeldivale keskkonnale. Kui aga võõramaalane teid unes millegagi pahandab, olge valmis pettumusteks. Kui näete unes, et olete ise võõramaalane, tähendab see püsivaid sõprussuhteid.