Beebi jalad ema käe peal.
Kui unenäos näete laste jalgu, siis viitab see edukusele. Beebi jalgade nägemine näitab sõprust.

Jalad unenägudes on seotud meie moraalse seisundiga. Jalad unenägudes näitavad, kuidas me end elus tunneme, meie mõtteid ja tegusid ning sisemist tööd. Jala või jalgade sandistamine tähendab ärkvelolekus võimalikku haigust või õnnetust.

Uni, kus kellegi jalg või jalad on amputeeritud, näitab valu ja kahjustusi. Aga kui unenäos näete laste jalgu, siis viitab see hoopis edukusele. Kui teil on unes probleeme jalgadega, näiteks on neil haavad või haavandid, näitab see, et olete rahaliselt kindlustatud. Teie jaoks tähendab pikkade varbaküünte unes nägemine seda, et peate arendama omaenda füüsilist ja psüühilist jõudu. Kui näete unes, et jalad on ära lõigatud, peegeldab see ka seda, et peate rohkem oma põhimõtete eest seisma. Jalad võivad olla seotud teie enda enesekindluse kaotamisega elus. Amputeeritud jalad võivad olla seotud teie enda tunnetega. Beebi jalgade nägemine näitab sõprust. Unes oma jalgade vigastamine võib tähendada võimalikku haigust või õnnetust.

Selle une mõistmiseks sügavamal tasemel peate keskenduma jalgade üldisele tõlgendusele, mis tähendab elus mõningast murettekitavat olukorda. Jalg on seotud vabadusega elus ja sümboliseerib sügavama tarkuse leidmist. Kui unes nägite, et jooksite, tähendab see elus meeleparandust. Kui keegi kriimustab unes jalataldu, näitab see elu kaotusi ja kahjustusi. Unes jalgade pesemine näitab füüsilist jõudu. Loomade jalgade nägemine unes näitab, et peate nägema kogu elu pilti. Jalgade kõigi luude murdmine viitab vajadusele puhastada oma tee tegeliku tõe nägemiseks.

Vanades unenägude seletajates tähendab jalgade nägemine nii haigust kui häda, aga mõnikord ka hoopis rõõmsat meelt. Mudased jalad aga tähendavad õnnetust ja haigust. Paljad jalad – haigust, köha, häda ja vaesust. Puhtad jalad – head tervist ja elu paranemist. Jalgade pesemine – ei pea kedagi kartma. Jalga nikastama – kinni jäämist ja õnnetust. Teiste jalgadele suud andma – elukorra muutmist. Jalgadega jää peal liu laskmine – head edasijõudmist. Jalajäljed – õnne kestmist.