Kallistamine unes
Kui unes oma väljavalitut kallistasite, tähendab see seda, et armastate seda inimest ja pole teda juba ammu näinud ning tunnete temast puudust.

See on piltide, ideede ja emotsioonide järjestus, mis tavaliselt tekib une teatud etappidel teie meeltes tahtmatult või kontrollimatult. See võib unenäos juhtuda kellegagi, keda tunnete, olenemata olukorrast või suhetest, mis teil sel hetkel selle inimesega on. Uned kallistamisest võivad paljastada ka teie isiklikke tundeid. Mõnel juhul võib unenägu viidata üksilduse tundmisele, eraldatusele või isegi kellegi tagasilükkamisele. Uni võib olla märk asjadest, mis võivad hiljem elus juhtuda.

Kui unes mõnd võõrast inimest kallistasite, tähendab see vahel seda, et teil võib reaalses elus tulla probleeme või arusaamatusi oma lähedase inimesega. See uni kallistusest võib viidata sellele, et teil oleks vaja maha istuda ja lahendada temaga tekkinud erimeelsused. Kui teil on kallistamise unenägu, mis on täis kurbust, näitab see, et mõnel järgneval päeval seisate silmitsi raskustega või tekib teil kellegagi konflikt.

Kui unes oma väljavalitut kallistasite, tähendab see seda, et armastate seda inimest ja pole teda juba ammu näinud ning tunnete temast puudust. See võib tähendada ka seda, et eelneva päeva jooksul mõtlesite selle inimese peale tihti. Kui unes kedagi kallistate suure õnne puhul, võib see viidata sellele, et on mõned head asjad, mis tulevad teie ellu ilmselt kunagi hiljem või on see märk sellest, et olete kõigega rahul. Kui unes kedagi tugevalt kallistate, keda ka reaalses elus tunnete,  sümboliseerib see seda, et mõtlete toredatele hetkedele, mis teil temaga varem olid.

Kui unes kallistate kedagi, keda te ei tunne, tähendab see, et olete meeleheitel või ei edene teie armuelu hästi. See võib tähendada ka seda, et valmistute oma kallimaga kohtuma. See võib sümboliseerida ka teie üksildust või on keegi teid teatud viisil tagasi lükanud. Võõra kallistamine võib viidata sellele, et teil võib olla ees raske ja keeruline armuelu. See näitab vahel ka seda, et kui räägite inimestega oma tunnetest, ei vasta nad teile samaga.

Kui näete unes kedagi enne voodist tõusmist kallistamas, tähendab see, et võite jalutades või tänaval kõndides kohtuda kellegagi, keda armastate, või kellega olete pikalt enne taaskohtumist koos viibinud.

Kui näete und lapse kallistamisest, tähendab see seda, et peagi saate ise lapse või saate teada, et keegi teie sugulastest või sõpradest ootab parasjagu last. Kui näete unes lihtsalt kallistamist, võib see näidata, et teil on mõned kohustused, mille eest olete pikka aega põgenenud või neid vältida püüdnud. Uni on vihje, et peaksite oma kohustustega tegelema hakkama.

Kui unes kallistamine on seotud alkoholi joomisega, tähendab see üsna sageli seda, et olete stressis ja näete palju vaeva, kuidas sellest üle saada ja hingerahu tagasi saada. See võib tähendada ka seda, et teil on kallim, kes joob palju ja mõtlete, kuidas aidata tal sellest välja tulla. Kui unes presidenti kallistate, tähendab see seda, et mingile probleemile on lahendus olemas, millele olete mõelnud ja see on teil peaaegu käeulatuses ning kohe leiate selle.

Kui unes oma töökaaslast kallistate, võib see sümboliseerida häid suhteid temaga ning see võib viidata ka sellele, et kavatsete tööalaselt edasi liikuda. Kui näete unes sugulase kallistamist, pole see väidetavalt hea märk, sest see võib tähendada, et keegi teie sugulastest võib lähipäevil haigestuda. Kui unes oma õpetajat kallistate, tähendab see seda, et aktsepteerite enda ülesandeid ja kohustusi.

G.H. Milleri järgi tähendab unes kallistamine pettumust armu- või äriasjades. Kui naine näeb unes, et ta kallistab meest, ennustab see kahtlaste kavatsustega mehega leppimist. Kui näete unes, et kallistate kurvalt või ükskõikselt oma abikaasat, ennustab see perekonnas lahkarvamusi ja süüdistusi, samuti haigusi. Sugulaste kallistamine unes tähendab nende haigust või õnnetust. Kui suhtes olev paar näeb unes kallistamist, ennustab see tülitsemist truudusemurdmise pärast. Kui aga selle unenäo tundetaust on õnnelik, võid oodata vastupidist. Kui kallistad unes tundmatut, oodake külla kontvõõrast.