Kartulid unes.
Unes kartulite keetmine tähendab, et olete üsna tagasihoidlik. Õnnelik olemiseks pole teil eriti palju vaja.

Kui näete unes kartulisaagi koristamist, sümboliseerib see kasu. Tänu visadusele ja pingutusele, mida oma tegemistesse investeerite, õnnestub teil leida töö, millega teenitud raha eest saate endale lubada kõike, mida olete alati soovinud. Keegi ei eelda, et te sellega ka teisi toetate, nii et kulutate oma raskelt teenitud raha ainult endale ja oma vajadustele.

Unenägu, kus näete teisi kartulisaaki maast võtmas, võib olla mitu tähendust. Kui neid kartulivõtjaid on palju, on see märk sellest, et saavutate edu ärimaailmas. Halb või kesine  saak sümboliseerib finantskriisi ja muresid tööl.

Kartulite söömine

Uni kartulite söömisest sümboliseerib vaesust. Teid võib ees oodata periood, kus võite kokku puutuda finantsprobleemidega, mis panevad teid iga eurot kokku hoidma ja mõtlema ning kaaluma, kas ostetavad asjad ikka on tõesti vajalikud. Tunnete, et teie elukvaliteet on langenud, nii et parim, mida saate teha, on sel hetkel tegelikkusega leppida.

Kui näete unes kedagi teist kartuleid söömas, tähendab see, et kellegi teise edu või rõõm teeb teid õnnelikuks. Kuulete, et keegi on oma unistused täitnud ja teil on tema üle tõeliselt hea meel. Tõenäoliselt on tegu mõne teile lähedase inimesega nagu sõber, pereliige, töökaaslane jne. Igatahes aktsepteerite nende edu ja kiidate neid ilma igasuguse kadeduseta.

Kartulite mahapanek

Kui näete unes iseennast kartuleid maha panemas, tähendab see, et teete häid äritehinguid. Olete keegi, kes usub, et teate kõike kõige paremini, seega usute kõige rohkem iseendasse ja oma võimetesse. Võiks isegi öelda, et sekkute kõigesse, kuid ilmselt on see ainus viis veenduda, et kõik saab tehtud nii, nagu te seda ette kujutate.

Kui näete kedagi teist kartuleid maha panemas, tähendab see, et peate oma soovide täitmiseks lisapingutusi tegema. See võib olla seotud teie karjääri edenemise, parema edukusega koolis või isegi suhetega oma kallimaga. On võimalus, et teie partner tunnistab teile, et ta pole teie suhte järgmiseks sammuks valmis, kuid see ei tähenda, et ta teid ei armastaks ega tahaks teiega koos olla.

Kartulite koorimine

Kui näete unes kartulite koorimist, tähendab see, et teil on halb tuju. Tõenäoliselt peate tegema midagi, mis teile ei meeldi või mis on teie arvates nõme ja vastumeelne. Kuigi te pole edev, tunnete, et teid on ebaõiglaselt karistatud millegi eest, mis ei sõltunud teist ja mida te ei suutnud kontrollida.

Kui näete kedagi teist kartuleid koorimas, on see märk sellest, et peaksite kadedate inimeste eest hoiduma. Kellelgi teie lähikonnas on halvad või ebaselged kavatsused, nii et te ei peaks temaga rääkima oma saladustest, ideedest ja hirmudest. Armukadedad inimesed on valmis igaühe edu mõnikord vähendama või isegi kellegi õnne hävitama. Olge ettevaatlik, kui räägite inimestega, keda olete hiljuti kohanud ja selle tõttu oma ellu sisse lasknud.

Kartulite ostmine

Uni kartulite ostmisest sümboliseerib head investeeringut. Investeerite oma raha ja aja millessegi, mis toob teile edu või kasumit. Kalli seadme ostmine võib teile end ära tasuda, kuigi teil võib olla tekkinud dilemma, kas seda osta või mitte. Selle eseme funktsionaalsus hämmastab teid, kuna see muudab teie elu palju lihtsamaks.

Kartulite müümine

Unes kartulite müümine tähendab, et ohverdate ennast teiste heaks. Võite kasutada oma ressursse ja aega armastatud inimeste heaolu loomiseks. Vanemad käituvad oma laste puhul nii. Samuti on tõenäoline, et usute, et keegi teie ümbrusest vajab kaitset või soovite aidata neil mõnda oma probleemi lahendada.

Kartuli kingituseks saamine

Unes kartuli kingituseks saamine on märk sellest, et keegi rõõmustab või üllatab teid toreda kingitusega. Sellel ei pruugi olla suurt materiaalset väärtust, kuid see on midagi, mida olete juba ammu soovinud, kuid mida te ei saanud endale lubada. Teil on hea meel, et nad teid nii hästi tunnevad ja et nad kingivad teile midagi, mida te praegu kõige rohkem vajate.

Uni, kus teie kellelegi kartuleid kingite või annate, tähendab kellelegi tehtavat tööd. Mõistate, et te ei saa oma kolleegidele loota, et projektid õigeaegselt lõpetada ning võtate kõik enda kanda. Hoolite ettevõttest, mille heaks töötate, sest ka teie saate sellest kasu, kui firmal hästi läheb. Samuti armastate oma tööd ja sooviksite seda siiski säilitada.

Kartulite varastamine

Unenägu kartulite varastamisest tähendab, et oma elujärje paremaks ja kvaliteetsemaks muutmiseks peate oma elus midagi muutma. Peate vabanema mõnest halvast harjumusest või vähendama kulusid ja säästma raha millegi jaoks, mis toob teile tulevikus kasu. Ärge kartke kuulda võtta nõuandeid teistelt inimestelt, sest need mõjuvad teile hästi.

See uni sümboliseerib väiksemat kahju. Teie kodus võib näiteks mõni kodutehnika aparaat rikki minna, nii et peate investeerima raha remondiks või koguni selle asendamiseks. Õnneks on teil hädaolukordadeks piisavalt raha varutud, nii et see ei tekita teile liiga suurt stressi.

Kartulite kandmine

Uni, kus kannate kartulikotti, sümboliseerib materiaalset või vaimset rikkust. Saabuv periood teie elus on suurepärane, nii et saate nautida kõike head, mis teil on, sealhulgas head sissetulekut või armastust ja lähedaste toetust. Kasutage seda eluetappi võimalikult hästi.

Kui näete unes kedagi teist kartulikotti kandmas, on see märk sellest, et aitate võõral inimesel ühe tema probleemi lahendada. Kuigi näete seda inimest esimest korda elus, olete kindel, et olete tema jaoks parim võimalik lahendus. Te ei pea seda kohustuseks, kuna teate, et see, mida teete, on õige asi. See inimene on teile selle eest elu lõpuni tänulik.

Kartulite keetmine

Unes kartulite keetmine tähendab, et olete üsna tagasihoidlik. Õnnelik olemiseks pole vaja palju, sest hindate armastust, tähelepanu ja vaimseid asju rohkem kui materiaalset, nii et teie sõprade ja tuttavate käitumine võib teie jaoks mõnikord kummaline ja mõttetu tunduda. Tunnete sageli, et olete lihtsalt valel ajal sündinud – aega, kus mõnda muud teile arusaamatuna näivat  asja nagu raha, rohkem austatakse.

Kui näete unes kedagi teist kartuleid keetmas, tähendab see, et keegi, kellelt olete rohkem oodanud, valmistab teile pettumuse. Ilmselt uskusite, et töö või projekt, millega kallim alustas, õnnestub, kuid juhtus vastupidi. Teil on temast kahju, kuid te ei saa aru, kuidas ta sai lasta sellisel möödalaskmisel juhtuda ja ohustada kõike, mida olite aastaid ehitanud.

Kartulite küpsetamine

Uni, kus ise kartuleid küpsetate või praete on sageli hedonismi märk. Olete keegi, kes armastab iseennast hellitada. Seetõttu pole teil kahju, kui kulutate aeg-ajalt oma raha või aega millelegi, mis teile tõeliselt meeldib. Need, kes teid hästi ei tunne, usuvad, et olete egoistlik, kuid teie sõbrad teavad, milline te tegelikult olete, nii et neid ei pahanda teie selline käitumine.

Kui näete unes kedagi teist kartuleid küpsetamas, tähendab see, et te kadestate kedagi millegi pärast. Naiste puhul sümboliseerib see kadedust tavaliselt kellegi välimuse tõttu, samas kui mehed hoolivad mõnest materiaalsest asjast, nagu kallis tehnoloogia, luksusautod jne.

Kartulipudru valmistamine

Uni, kus valmistate kartuliputru, tähendab, et õnnelik olemiseks on vaja natuke rohkem. On üks probleem, mida te ei saa lahendada, mistõttu ei saa öelda, et kõik teie elus on nii, nagu olete ette kujutanud. See on väike kivi teie kingas ja see tõenäoliselt aja jooksul ei kao jäädavalt, vaid  asendatakse lihtsalt teisega, kuna see on inimloomusele omane. Igaühel meist on mingi väike kivi kingas, mis ei lase elust sada protsenti rõõmu tunda. Selle tõttu oleks parem mõelda ja keskenduda oma elus toimuvatele positiivsetele asjadele, selle asemel, et muretseda millegi pärast, mis varsti nagunii muutub.

Kui näete unes kedagi teist kartuliputru valmistamas, tähendab see, et te ei nõustu mingi otsusega, mille teie partner või kallim teeb. See võib teid otseselt mõjutada või usute lihtsalt, et see võib ohustada teie tulevikku. Igal juhul tehakse midagi, mis teile ei meeldi ning te peate sellega lihtsalt leppima. Kui saate kuidagi aidata, tehke seda, kuid kui te ei saa, siis lõpetage tema kritiseerimine, kuna te ei saavuta sellega enam midagi.

Mädanenud kartulid

Unes mädanenud kartul viitab sellele, et te pole ikka veel tasakaalu leidnud suhetes inimestega, kes teile korda lähevad. Mõnikord tundub teile, et olete nendega liiga karm, samas usute ka, et te ei reageerinud mõne nende tehtud vea puhul piisavalt karmilt. Ärge olge enda vastu liiga julm, sest tasakaalu leidmine on pooleliolev töö. Tehke seda, mis on teie arvates parim. Teete mõnikord vigu, samal ajal kui teete ka õigeid asju. Inimesed, kes teid armastavad, ei pahanda teiega ausate ja heade kavatsuste pärast, mis teil on.

Unenäo tähendus võib olla ka lihtsam. Kui olete hiljuti kartuleid näinud, söönud, maha pannud või koorinud, on see teie mällu oma mulje jätnud ning võite seda seetõttu unes näha.

Vanades unenägude seletajates tähendab kartuli nägemine lootusi paremateks aegadeks. Kartuleid maha panema – hoolsust ametis. Kartulipõld – rasket haigust. Kartuleid sööma – pea- ja hambavalu. Kartuliputru tegema – kõhutõbe neile, kes ahned on.

G.H. Milleri järgi tähendab unes kartulite nägemine häid sündmusi. Kartulite ülesvõtmine ennustab edu. Kui näete, et sööte kartuleid, siis saate olulist kasu. Kui keedate kartuleid, leiate meelepärase töö. Kui panete unes kartuleid maha, siis ootab teid ees teie soovide täitumine. Kui aga näete unes kartuleid mädanemas, siis kaovad rõõmud ja ees ootab hämar tulevik.