Karu rohus selili.
Unes karu nägemine võib tähendada iseseisvust ja jõudu.

Unes karu nägemine tähistab iseseisvust, jõudu, surma ja uuenemist või ülestõusmist. Karud on eluringi sümbolid. Samuti võite olla läbimas sisekaemuse ja mõtlemise perioodi. Kui näete karu vanaema majas, tähendab see, et teie vanaema on teie elus domineeriv kuju.

Uni võib tähendada ka seda, et võib-olla peate oma hingelt ära rääkima kõik sinna kogunenu ja selle endast välja laskma. Või tekib situatsioon, kus olete sunnitud lihtsalt viisakalt muigama ja vaikides taluma ebameeldivat olukorda.

Unenägu, kus karu teid jälitab või ründab, tähistab viha ja kontrollimatut agressiooni. Tunnete end lõksus olevana. Võib-olla olete sattunud ähvardavasse olukorda, mõne ülekaaluka takistuse ette või on teil probleeme domineeriva ja omava suhtega.

Vanades unenägude seletajates tähendab karu nägemine, et kannatate ülekohtu käes või isegi mõnel juhul rikast peigmeest. Karu tantsimas nägemine tähendab teile kahjulikku kohtuskäimist. Karuga võitlemine tähendab õnnelikku pääsemist kiusajate küüsist.

Aga karu nägemine unes võib tähendada ka raha saamist ja äraviimist. Karu mahalaskmine tähendab raha leidmist.

G.H. Milleri põhjal on karu nägemine unes igat laadi pürgimuste sümbol. Karu tapmine ennustab varasematest raskustest vabanemist. Kui noor naine näeb unes karu, tekib talle ohtlik võistleja või on oodata õnnetust.