Vana kell ja naine esiplaanil.
Uni sellest, et kellaosuti liigub liiga kiiresti või kontrolli alt väljub, sümboliseerib mõnda teie jaoks üle jõu käivat ülesannet või emotsiooni.

Kella nägemine unenäos tähendab aja olulisust mõnes ärkveloleku olukorras. Võimalik, et tunnete teatud ärevust, et ei ole oma töödega hetkel graafikus. Võib-olla on teil kätte jõudmas mõne töö esitamise tähtaeg või mõni muu ajatundlik teema. Teil on aeg edasi liikuda ja oma tegevusi tagant tõugata. Kui kell tiksub, siis viitab see sellele, et aeg saab otsa.

Teise võimalusena sümboliseerivad kellad inimese südame tuksumist ja osutavad teie elu emotsionaalsele küljele. Kui kell on peatunud, tähendab see surma. See on tavaline teema haigete või surevate inimeste jaoks. Vaadake kellal näidatud aega ja määrake numbrite põhjal  aja tähendus ja olulisus teie elus.

Uni sellest, et kellaosuti liigub liiga kiiresti või kontrolli alt väljub, sümboliseerib mõnda teile üle jõu käivat ülesannet või emotsiooni, mida te oma ärkveloleku elus läbi teete. Aeg ei tiksu praegu teie kasuks.

Uni sellest, et kella osutid liiguvad tagurpidi, on paralleelne sellega, kuidas teie ärkvelolekus elu kulgeb. Selle asemel, et liikuda edasi oma eesmärkide poole, tunnete, et pole midagi olulist saavutanud. Tunnete, et oled takerdunud ja ummikus.

Uni sellest, et te keerate ise kella õigeks, soovitab teil mõne ärkveloleku ülesandega rohkem pingutada, et saavutaksite soovitud tulemuse.

Kellatorn

Kellatorni nägemine unenäos tähendab, et olete kõvasti tööd teinud, vaeva näinud ja nüüd ootab teid ees tasu ja tunnustus tehtud hea töö eest.