Vana kell ja naine esiplaanil.
Uni sellest, et kellaosuti liigub liiga kiiresti või kontrolli alt väljub, sümboliseerib mõnda teie jaoks üle jõu käivat ülesannet või emotsiooni.

Kella nägemine unenäos tähendab aja olulisust mõnes ärkveloleku olukorras. Võimalik, et tunnete teatud ärevust, et ei ole oma töödega hetkel graafikus. Võib-olla on teil kätte jõudmas mõne töö esitamise tähtaeg või mõni muu ajatundlik teema. Teil on aeg edasi liikuda ja oma tegevusi tagant tõugata. Kui kell tiksub, siis viitab see sellele, et aeg saab otsa.

Teise võimalusena sümboliseerivad kellad inimese südame tuksumist ja osutavad teie elu emotsionaalsele küljele. Kui kell on peatunud, tähendab see surma. See on tavaline teema haigete või surevate inimeste jaoks. Vaadake kellal näidatud aega ja määrake numbrite põhjal  aja tähendus ja olulisus teie elus.

Uni sellest, et kellaosuti liigub liiga kiiresti või kontrolli alt väljub, sümboliseerib mõnda teile üle jõu käivat ülesannet või emotsiooni, mida te oma ärkveloleku elus läbi teete. Aeg ei tiksu praegu teie kasuks.

Uni sellest, et kella osutid liiguvad tagurpidi, on paralleelne sellega, kuidas teie ärkvelolekus elu kulgeb. Selle asemel, et liikuda edasi oma eesmärkide poole, tunnete, et pole midagi olulist saavutanud. Tunnete, et oled takerdunud ja ummikus.

Uni sellest, et te keerate ise kella õigeks, soovitab teil mõne ärkveloleku ülesandega rohkem pingutada, et saavutaksite soovitud tulemuse.

T. Maunoneni põhjal viitab äratuskell unes sellele, et viivitamine võib teile põhjustada majanduslikke raskusi. Lisaks võib ette tulla kaotusi inimsuhetes. Kui kuulete unes äratuskella helisemas, võib see olla vihje sellele, et peate kiiresti ühendust võtma oma lähisugulastega. Katkine äratuskell annab teada, et tänu oma käitumisele põhjustate endale ise kahju.

Gustavus Hindman Milleri järgi tähendab käe- või taskukella unes nägemine seda, et kõik tehingud, mis oskuslikult sooritate, õnnestuvad suurepäraselt. Kui kontrollite kellaaega, ajavad rivaalid teie plaanid nurja. Kui teete unes kella katki, tabab teid häda ja ähvardab kaotus. Kui lasete kristallkella maha kukkuda, ennustab see ebameeldivat seltskonda või hooletust. Kui naine näeb unes, et kaotab käekella, tähendab see seda, et kodused segadused teevad ta õnnetuks. Kui varastate unes kella, siis on teil vägivaldne vaenlane, kes teie mainet kahjustab. Kui näete unes, et kingite kellelegi kella, siis toob teie huvi sündsusetute meelelahutuste vastu teile kannatusi.

Kui kuulete unes jõulukellade kõla, ennustab see edu ärimeestele ja talupidajatele. Noorte puhul tähendab see ootuste täitumist. Tavaline kellamäng unes kuulutab väikest muret, mis peagi kaob, kui saabuvad head uudised eemalolevatest sõpradest.

Kellatorn

Kellatorni nägemine unenäos tähendab, et olete kõvasti tööd teinud, vaeva näinud ja nüüd ootab teid ees tasu ja tunnustus tehtud hea töö eest.