Kingad unenäos.
Kingade kandmine unes viitab sellele, et olete kahe jalaga maa peal.

Üldiselt sümboliseerivad kingad teie lähenemist elule. Kingade kandmine unes viitab sellele, et olete kahe jalaga maa peal. See esindab ka teie tõekspidamisi ja veendumusi.

Kui vahetate unes kingi, viitab see teie muutuvatele rollidele. Te võtate millelegi lähenemisel uue suuna või vaatenurga. Kui kaotate oma kingad ära, siis viitab see uni sellele, et teil tuleb oma eluteel takistustest jagu saada. See võib tähendada ka seda, et keeldute kellegi ideed kuulda võtmast või teie üleolevat hoiakut.

Kui näete unes vanu ja kulunud kingi, tähendab see et teie edu tuleb rasket tööd tehes ja hoolas olles. Olete iseenda olemusega leppinud.

Uute kingade nägemine unes viitab sellele, et olete oma elus liiga enesekindel. Teise võimalusena võib see tähendada seda, et asute oma elus teele, mis on teie jaoks uus ja tundmatu.

Kui näete unes, et leiate kingad, tähendab see seda, et olete oma elus endale jalad alla saanud. Olete õigel teel.

Unes millegi puhul ebasobivaid kingi kandma tähendab, et teie elus millegi saavutamiseks või edasiminekuks on teie tee pikk, raske ja vaevaline. See võib tähendada ka seda, et liigute hetkel oma elus vales suunas. Võib-olla peate oma senised eesmärgid elus ümber hindama.

Kui näete unes, et kannate kingi, mis pigistava ja hõõruvad, tähendab see seda, et seate oma eesmärgid elus kahtluse alla. Kahtlete valitud tee suunas ja õigsuses.

See, kui teil unes polegi kingi jalas, näitab, et  teil on madal enesehinnang ja enesekindlus puudub. Teil on vaja tegeleda oma enesehinnagu probleemidega.  See võib tähendada ka vaesust või arusaamatusi.

See võib olla ka märk teie pingevabast ning lapselikust olekust. Kui näete unes, et kaotate jalanõud, siis soovitab see otsida teil oma identiteeti ja end taas leida.

Beebisusside nägemine unenäos sümboliseerib puhtust, süütust, haavatavust, hellust ja armastuse soovi. Kui teil  on soov saada laps või on see juba olemas, siis võib see tähendada, et beebi muudab teid kodusemaks ning te ei käi enam palju väljas, vaid muutute kodukesksemaks.

Eesti vanades unenägude seletajates tähendab kingade nägemine uut kohta. Kinga parandamine – viletsust. Katkised kingad – haigust ja õnnetust. Kingsepp – hädas ja kimbatuses abimehe leidmist. Ise kingsepp olema – uut rahateenimise võimalust leidma