kingitus unes
Unes kingitust saama tähendab, et teid peagi tunnustatakse teie suuremeelsuse eest.

Kui teete unes kellelegi kingituse, tähendab see teie suuremeelsust teiste  suhtes. Teise võimalusena võib see tähendada, et püüate oma  väljaütlemist, mis on teistele ebameeldiv, pakendada ilusasse ümbrisesse ehk üritate oma väljaütlemist ilukõnega pehmendada.

Kui unes näitate kellelegi oma kingitusi, siis loete oma nõuannetega ärkvelolekus liiga vali ja pealatükkiv. Või püüate kogu hingest, et teid aktsepteeritaks ja omaks võetaks.

Kui ostate ja annate unes kellelegi kalleid kingitusi, sümboliseerib see ohverdust, mida selle inimese jaoks teete. Tahate panna seda inimest tundma, et ta on väga oluline.

Unes kingitust saama tähendab, et teid peagi autasustatakse või tunnustatakse teie suuremeelsuse eest. Teid ümbritsevad inimesed hindavad teid kõrgelt.

Kui keegi annab teile ebasobiva või teile ebameeldiva kingituse, siis näitab see,  et olete kellegi soovimatu tähelepanu objekt.

Kui ise annate kellelegi ebasobiva kingituse, tähendab see, et lõpuks paljastub teie tegelik olemus, mida olete varjanud.

Kingi nägemine unes sümboliseerib kasutamata või tunnustamata oskusi ja andeid.

Unes kingitust avama tähendab mingit varjatud annet või eneseavastamist. Kui kinki unes avate ja leiate sealt midagi vastikut või ebameeldivat, sümboliseerib see reaalses elus pettumusi või ootamatuid ebaõnnestumisi.

Vanades unenägude seletajates tähendab kingituse nägemine head kõiges.

KINGIKOTT VÕI PAKKEPABER

Kui näete unes kingikotti tähendab see, et  püüate midagi teist eest varjata. Püüate teistele midagi serveerida ilustatud moel. Et unenägu paremini mõista, püüdke lahti seletada, mida pakkisite ja mis värvi on kingipaber või milline muster oli pakkepaberil või kingikotil.