Vana kirik.
Oma unenäos kiriku väliskülje nägemine esindab teie väärtussüsteemi ja asju, mida peate pühaks.

Oma unenäos kiriku väliskülje nägemine tähendab pühadust ja vaimset toitu. See esindab teie väärtussüsteemi ja asju, mida peate pühaks.

Uni, kus olete kirikus sees, näitab seda, et otsite vaimset valgustust ja juhatust. Otsite, et oleksite mingil viisil ülendatud. Võib-olla olete teinud mõned varasemad vead, mis on teid oma eesmärkide poole liikumisest eemale viinud. Nõuetekohase toe korral jõuate uuesti õigele teele.

Teise võimalusena võib uni tähendada ka seda, et kahtlete ja mõtlete oma elutee ja selle üle, kuhu see viib. Hindate ümber oma senise elu ja hakkate tegema seda, mida olete soovinud teha, aga seni mingil põhjusel tegemata jätnud.

Kiriku pommitamist unes näha, tähendab, et teie pragune elu ei vasta teie vaimsetele vajadustele. Teise võimalusena tähendab pommitatava kiriku nägemine või sellest lugemine seda, et keeldute tunnistamast mõnd oma omadust. Teil on vaenulikkuse tunne.

G. H. Milleri järgi tähendab unes eemalt kiriku nägemine pettumist ammuilma oodatud rõõmudes. Kui astute pimedasse kirikusse, ootab teid ees matusele minek. Kui kuulete unes kirikukella, saate peagi teate kaugel viibiva sõbra surmast. Kui näete unes, et kuulete kirikulaule, ennustab see rahulikku kodust elu ja keskpäraseid töiseid väljavaateid. Kirikuõpetaja nägemine unes ennustab negatiivseid muutusi ja ebameeldivaid teekondi. Kui näete kirikuõpetajat manitsuskõnet pidamas, viitab see kiuslikele inimestele, kes püüavad teid kahjustada. Kui näete unes, et olete ise kirikuõpetaja, on see enne, et omastate jõuga kellegi teise õigused. Kiriku teravatipuliste tornide nägemine kuulutab haigust. Katkine torn ennustab teie või teie sõbra surma. Kirikutorni ronimine ennustab suuri raskusi, aga saate neist jagu. Tornist alla kukkumine tähendab aga kaotusi ja terviseprobleeme.

Kui näete unes hiiglaslikku katedraali, mille tornid kerkivad kõrgustesse, kuulutab see kadetsevat loomust ja õnnetut igatsust saavutamata järele nii füüsilises kui ka vaimses maailmas. Kui aga unes katedraali sisse lähete, kogete ülendust ning teil on tarku ja õpetatud sõpru.