Katkisest klaasist vaatab läbi naine.
Kui teie toa aken on unes katki, sümboliseerib see seda, et olete nõrk, õrn ja habras.
Klaasi lõhkumine

Mida tähendab unes purunenud klaasi nägemine? Üldiselt peetakse klaasi lõhkumist halva õnne märgiks. See tuleneb ebausust, mis on seotud klaasist peegli lõhkumisega. Kui lõhute kogemata klaasi, võib see tähendada seda, et kohtute kellegagi, kes teeb teile heateo.

Klaaspudeli lõhkumine näitab, et olete edukas. Avalikus kohas klaasi lõhkumist peetakse hea õnne endeks, kui see kellelegi haiget ega viga ei tee. Paljud inimesed muretsevad sageli unes nähtud purunenud klaasi pärast. Sellega on seotud üsna palju ebausku, mis tugineb asjaolule, et purustatud klaasi peetakse ebaõnne märgiks. Kuid tegelikult tähistab klaas hoopis õnne. Peamine on vaadata ja meelde jätta unes nähtud klaasi tüüp. Katkine klaaspeegel tähistab seitset aastat ebaõnne, aga klaaspudeli purunemist seostatakse hoopis saabuva õnnega.

Iidsetel aegadel uskusid inimesed, et kui nad teise klaasi purustavad, peatab see halva ilma. Lisaks arvati, et kui võtta peeglist klaasitükk ja keerata seda seitse korda vastupäeva, rikub see halva õnne loitsu. Kui purunenud klaas pole just peegel, peetakse seda suureks õnneks. Veiniklaaside purustamist pulmade ajal peetakse erakordseks õnneks ja pika ning eduka elu sümboliks. Juudi folklooris arvatakse, et veiniklaasi katki tegemine tähistab suurepärast ja edukat elu.

Kui unes kindla värviga klaas purunes, näiteks punane või läbipaistev, siis see näitab muutuste saabumist teie ellu.

Klaasil on kaks vastandlikku omadust, kuna see tähistab ühtaegu nii haprust kui ka tugevust. Klaas on muutuste, muundumiste, taassünni ja igaviku sümbol. Klaas on seotud ka rabeduse ja haavatavusega.

Läbi puhta klaasi on võimalik näha kristallselgelt ja läbi määrdunud või musta klaasi näeme asju mudase ja mustana. Seetõttu sümboliseerib klaas ka inimsuhteid. Inimsuhted on ühel ajal nii hõlpsasti mõistetavad kui ka keerulised hoida, kuna võivad kergesti puruneda nagu klaas.

Kui me räägime ainult katkisest või purunenud klaasist, siis näeme, et see tähistab kahjustatud ja purunenud suhteid või võitlusi. Pärast suhetes peetud omavahelisi lahkhelisid ja võitlust on suhet hoidev niit habras nagu klaas. Kui seda hooletult käsitseda, võite selle purustada ja seda on raske või isegi võimatu uuesti parandada. Sellegipoolest, kui te seda hoolikalt ja mõistlikult käsitsete, võite sellest teha kauni kunstiteose.

1. Klaasist kausi, tassi, klaasi või pudeli purustamine

Inimesed peavad klaasist purustatud tassi või kaussi õnnemärgiks ja usuvad, et see toob õnne ja raha. See sümboliseerib ka seda, et saate oma finantsküsimustes suurepäraseid uudiseid.

See võib tähendada ka seda, et millegi olulise tähistamise hetk on teie ellu saabumas, kuna katkised taldrikud ja tassid viitavad õnnelikele sündmustele, nagu pidustused, pidutsemine ja koosviibimised.

Seevastu kui klaas kogemata puruneb, sümboliseerib see hoiatust. Näiteks võib see soovitada teil rahaga mõistlikult ümber käia ja olla ettevaatlikum ümbritsevate inimeste suhtes.

Mõned inimesed peavad seda õnnelikuks ja õnne märgiks, kui klaas või veinipudel lõhutakse näiteks grillimise ja kokkamise käigus.

Teine näide, mis sümboliseerib klaasikildude vaimset tähendust, on laevade ristimine. See on levinud ja vana traditsioon, kus šampanjapudel purustatakse vastu laeva keret, et peletada kurje vaime ning tagada ohutu teekond ja õnn kogu meeskonnale.

2. Klaasist kujukese lõhkumine unes

Kas lõhkusite unes kogemata klaaskuju? See võib tähendada kahte erinevat asja. Kui lõhkusite kogemata klaasist kujukese, sõltub tähendus sellest, mida see kujuke teile tähendas.

Kui see oli teile kallis, viitab see sellele, et võite oma elus midagi olulist kaotada.

3. Klaasi purustamine või selle nägemine

Mõned inimesed usuvad, et kui teid saadab pidev ebaõnn, siis lõhute ise või näete palju purustatud klaasist esemeid. Teisalt sümboliseerib mõnede inimeste meelest paljude klaasobjektide purustamine või nende nägemine hoopis kerguse märki. See soovitab teil aktsepteerida tõsiasja, et olete kellegi või millegi kaotanud ja teil on aeg oma eluga edasi minna.

Ühegi kaotusega ei ole kerge leppida, seega on okei tunda end ajutiselt masendununa ja puuduva motivatsiooniga. Kuid need klaasikillud ütlevad teile ka, et te ei saa olnu suhtes enam midagi ette võtta. See tuleb lihtsalt läbida. Samuti viitab katkise klaasi nägemine ühenduse katkemisele, purunenud suhetele, eraldatusele ja pettumustele.

4. Katkised peeglid

Ebausk katkiste peeglite kohta on eriti vastuoluline. Üldiselt arvatakse kogu maailmas, et peegli purunemine on halva õnne sümbol.

Kõige levinum veendumus ja ebausk peegli lõhkumise kohta on see, et kui lõhud peegli, on sul seitse aastat ebaõnne. Samuti arvatakse, et klaasist purunenud kell või käekell on halb märk. See võib sümboliseerida ka mingit takistust või viivitust töös. Mõnikord näitab see, et jääte mingisse vaenulikku olukorda kinni.

Mõned inimesed usuvad ka, et purunenud liivakell on hoiatav märk ja arvavad, et see tähendab probleeme tööl. Sellises olukorras peaksite ootama, olema kannatlik ja mitte kiirustama.

Samuti soovitatakse katki läinud liiva- või käekellast võimalikult kiiresti vabaneda, et saaksite edasi liikuda.

5. Katkine aken

Katkisel aknal on mitu erinevat tähendust. Räägime järgmisena kõige olulisemast. Kui teie toa aken on katki, sümboliseerib see, et olete nõrk, õrn ja habras. See viitab sellele, et teie nähtamatu kaitsekilp on kahjustatud ja teid ei kaitse enam miski. See võib tähendada ka seda, et olete liiga mures teiste eest hoolitsemise pärast ja olete oma mugavuse ja tervise unustanud või unarusse jätnud. Katkine aken unes palub teil endale veidi aega võtta, et iseendasse süveneda ja oma aurat kaitsta.

Vanade unenägude seletajate tähendus

Vanades unenägude seletajates on klaasi nägemist peetud tühiseks õnneks. Katkine klaas aga tähendab pahandust ja riidu. Klaasi katki tegemine – sõbra või sugulase surma. Klaasi kingituseks saamine – kavalust ja meeletust. Klaasnõud õllega – viletsaks jäämist. Klaas verega – hea tervist ja rõõmsat meelt. Klaasist viina joomine – rasket haigust, mis nõnda pea ei parane.

Gustavus Milleri järgi tähendab see, kui näed unes, et vaatate läbi klaasi, kibedaid pettumusi, mis kipuvad teie suuri lootusi varjutama. Kui näete enda kujutist peegeldumas, tähendab see abielus truudusetut ja hoolimatust ning tulutuid tehinguid äriasjades. Kui näete unes peeglis enda kõrval veel kellegi teise nägu, tähendab see märki, et elate kaksikelu. Petate oma sõpru. Kui teete unes peegli katki, võib see varast või ootamatut surma tähendada. Kui teete katki klaasnõu, kuulutab see mingile teie ettevõtmisele ebasoodsat lõppu. Kui saate unes kingiks kristallist eseme, hinnatakse teid teie sära ja andekuse pärast. Kui kingite unes ise kellelegi kristalleseme, tähendab see teie ettevõtmiste luhtumist.

Kui näete unes selgelt läbi aknaklaasi, siis saate küll töö, aga peate õppima alluma. Kui aknaklaas läbi ei paista, siis olete ebasoodsas olukorras.

Kui näete unes, et tegelete aknaklaasiga, siis on see märk, et olete seotud ebakindlate asjadega. Kui klaas läheb katki, kulutab see teie läbikukkumist. Kui räägite kellegagi läbi aknaklaasi, siis ilmnevad lähitulevikus takistused.