klaver unes.
Kui mängite unes klaverit, näitab see teie püüdlust harmoonia järele.

Kui mängite unes klaverit, näitab see teie püüdlust harmoonia järele. Mõelge järele, kuhu klaver teie unenäos oli paigutatud. Oli see toas, saalis, õues, mäe otsas või veel kuskil mujal. See on vihje selle kohta, milline teie elu aspekt vajab tähelepanu. Seletage alati lahti ka kõik ülejäänud unenäos nähtud sümbolid, muidu ei ole teie tõlgendus nähtud unest õige ega täielik.

Kui klaverist ei kostu heli, tähendab see enesekindluse puudumist. Te pole kindel, kuidas ennast väljendada ja kuidas oma veendumusi välja öelda.

Unes klaveri heli kuulmine viitab teie elus harmooniale. Te olete rahul oma elu kulgemisega.

Uni, kus klaverit tuleb häälestada, tähendab seda, et mõnes teie elu aspektis on ebakõla. Peate pühendama rohkem aega suhetele, pereülesannetele, mõnele tööprojektile või muule olukorrale.

G.H. Milleri järgi tähendab unes klaveri nägemine rõõmsa sündmuse toimumist. Kui kuulete õrna ja meeldivat klaverimängu, siis kuulutab see edu ja tervist. Kui aga mängitakse ebakõlalist muusikat, peate arvestama mitmete olukorda raskendavate asjaoludega. Kurb ja nukker klaverimäng ennustab kurbi sündmusi. Kui näete unes, et klaver on katki ja häälest ära, siis viitab see rahulolematusele saavutatuga ning pettumust, mida tunnete seoses sõprade või laste ebaõnnestumiste pärast. Kui näete vanamoodsat klaverit, siis tähendab see, et olete otsustavatel hetkedel unustanud nõuanded ja minevikukogemused ning teid keelitatakse oma vigu mitte kordama. Kui noor naine näeb unes, et ta esitab keerulist ja hurmavat klaveripala, siis õnnestub tal võita seni ükskõikse sõbra poolehoid ja sümpaatia.

Eesti vanades unenägude seletajates tähendab klaveri mängimine rahutute inimeste ja riidlejate lepitamist. Klaverit kingituseks saama – majarahu ning rõõmust meelt.