kodu unes
Unenägu, kus te ei leia koduteed, võib tähendada suurt üleminekut teie elus.

Unes oma kodu nägemine tähendab turvalisust, põhiväärtusi ja elu mõtet. Võimalik ka, et tunnete end uuel töökohal või uues keskkonnas justkui kodus. Teise võimalusena esindab uni teie põhiväärtusi ja prioriteete.

Eelkõige näitab unes lapsepõlvekodu, kodulinna või kodu nägemine, kus varem elasite, teie enda soovi pere loomiseks. See peegeldab ka teie neid aspekte, mis olid silmatorkavad või kodus elamise jooksul välja arenenud.

Unenägu võib ka vihjata mingile olukorrale ärkvelolekus, mis tekitab teis tunde, et midagi on jäänud lõpetamata. Teise võimalusena võib uni tähendada teie ajale jalgu jäänud mõttemaailma, mida oleks vaja muuta.

Unenägu, kus te ei leia koduteed, näitab, et olete kaotanud usu iseendasse. See võib tähendada ka suurt üleminekut teie elus.

Eesti vanades uneäoseletajates tähendab kodu unes nägemine turvalisuse vajadust.

Kojutulek

Kui näete unes end kojutulekupeol, tähendab see seda, et peate tunnustama minevikku ja neid endisi suhteid, mis on viinud teid tänasesse aega ja kohta. Võib-olla peate avaldama teatavat tänu neile, kes teid sellel teel toetasid. Teise võimalusena võib uni olla vihje kojutulekule või koju naasmisele.

Kodulinn

Uni oma kodulinnast näitab, et võib-olla kogete te mõnda väljendamata tunnet. Võite tunda, et te ei suuda oma emotsioone täielikult väljendada. Selle võib käivitada mõni allasurutud tunne teie ärkveloleku ajal.

Uni võib peegeldada ka teie enda tugevusi ja iseloomuomadusi, mis olid silmapaistvamad või arenenud siis, kui elasite oma kodulinnas. Küsige endalt, kas loobusite suurlinna kolides teatud väärtustest või ideaalidest? Kas olete unustanud mõne aspekti endast ja sellest kes te tegelikult olete?