Koer unenäos.
Kui näete unes sõbralikku valget koera, ennustab see võidukat ja teile kasulikku kokkulepet suhetes.

Unes koera nägemine sümboliseerib intuitsiooni, lojaalsust, suuremeelsust, kaitset ja truudust. Unenägu viitab sellele, et teie tugevad väärtused ja head kavatsused võimaldavad teil elus edasi minna ja tuua teile edu. Unes nähtud koer võib esindada ka mõnd inimest teie elus, kel on sellised omadused.

See võib tähenda ka mõnd teie oskust, mida te pole ammu kasutanud või mille olete sootuks unustanud. Kui koer on unes kuri ja kasvab või muutub suuremaks, näitab see mõnd sisemist konflikti teie enda sees. See võib viidata ka reetmisele või ebausaldusväärsetele inimestele.

Kui unes nähtud koer on suremas või surnud, tähendab see hea sõbra kaotust või teie loomulike instinktide nõrgenemist.

Kui koer hammustab teid unenäos jalast, näitab see seda, et te ei suuda enam oma elus asju tasakaalus hoida. Võibolla olete liialt kõhklev millegi uue suhtes või teil pole enam soovi oma seniste eesmärkide poole edasi liikuda. See võib tähendada ka truudusetust.

Kui näed unes, et koer on kedagi teist hammustanud, näitab see reetmist selle isiku poolt, keda hammustati või tunnete, et see inimene on teile millegagi liiga tehtud.

Unes rõõmsalt haukuva koera nägemine tähendab naudinguid ja seltskondlikku aktiivsust. Teid võidakse vastu võtta uude seltskonda.

Kui koer unes raevukalt haugub, näitab see teie enda harjumust esitada teistele nõudmisi ja kontrollida kõike ja kõiki enda ümber. See võib tähendada ka ebasõbralikke kaaslasi

Unes haige koera nägemine sümboliseerib tähelepanuta jäänud sõprust.

Kui näete unes koera oma saba taga ajamas, tähendab see seda, et kulutate liiga palju aega tööle, mis mingit tulu ei too ega vilja ei kanna.

Unes kahe koera nägemine, kes teineteist limpsivad, tähendab vastastikust mõistmist teie ja teie reaalelus oleva partneri vahel.

Unes koera toitmine tähendab, et tuletad mõne oma vana, unustatud oskuse meelde. See võib tähendada ka seda, et peate mingi sõprussuhte edenemisega vaeva nägema ja sellele rohkem aega pühendama.

Unenäos endale koera ostmine võib tähendada, et teil on kalduvus endale sõpru või komplimente ja soosingut osta. See võib tähendada ka seda, et teil tuleks endale kaaslane leida, kui teil seda veel hetkel pole.

Kui koer teid kuskile juhib või viib, viitab see sellele, et teil on raskusi mingist olukorrast või probleemist jagu saamisel või selle lahendamisel.

Kui annate oma koera ära või saadate ka kuskile, näitab see seda, et praegu tehtud otsuseid ja valikuid võib hiljem ekslikult tõlgendada truudusetusena. Teil on vaja kuulata oma sisehäält ja teha, mida õigeks peate, mitte mõtlema liiga palju sellele, mida teised su otsusest arvavad. See võib tähendada ka sõpruse tagasilükkamist kellegi poolt.

Unenäos koera nägemine, kes on teie peal ja te ei suuda ennast temast vabastada, tähendab, et te ei suuda kellestki reaalses elus vabaneda. Keegi, kes on teist liiga sõltuvaks end teinud.

Unes üle koera hüppamine, tähendab, et väljendate oma kahtlusi mõne sõbra kavatsuste suhtes. Võibolla tunnete end reedetuna või teie sõber ei toeta teid piisavalt kui seda vajaksite.

Unes koertega jooksmine või koos elamine tähendab, et otsite ühtekuuluvustunnet või perekonnatunnet. Koerad võivad sümboliseerida teie õdesid-vendi, lapsi või teisi pereliikmeid, kelle suhtes tunnete, et nad vajavad teie kaitset.

Unes koera varastamine sümboliseerib teie tärkavaid võimeid. Olete uhke oma suuremeelsuse ja lojaalsuse üle. Nähes unes koera kõhtu sügamas, tähenda see usaldust omavahelistes suhetes.

Unes koera joonistamine tähendab, et varjate reaalses elus oma iseloomu puudusi ja halbu harjumusi.

Musta värvi koera nägemine unes sümboliseerib teie sõbra varjukülge. Teile paljastatakse mõne lähedase hea sõbra varjatud tume pool ja te näete ta tõelisi kavatsusi.

Kui koer on unes valget värvi või hele, näitab see, et te sõbral on teie suhtes ausad ja puhtad kavatsused.

Kui astute unenäos koerale peale, tähendab see seda, et võtate teatud sõprussuhteid või üldse suhteid iseenesestmõistetavalt.

Unes koera ja tema kutsikate nägemine viitab teie võimele kasvatada lapsi ja olla neile hea lapsevanem.

Kui näed koera, kes sööb madu, tähendab see seda, et teie lähedane sõber üritab teid takistada mõne halva otsuse tegemisel.

Kui näete unes kahe peaga koera, tähenda see seda, et olete oma ümbruse suhtes valvas. See võib tähendada ka seda, et peate muutuma ennast ümbritseva suhtes valvsamaks ja teadlikumaks.

Edgar Cayce`i unenägude tõlgenduse kohaselt tähendab Koer 1. loomust või olemust, mida ei pruugi alati usaldada. 2. kedagi, kes on ustav ja truu. 3. see, kes on muidu sõbralik, aga vihastamise korral vaenlane. 4. asjad lähevad allamäge.
Muud võimalused: 1. agressiivsus. 2. instinktiivsed teadmised. 3. kuulekus.

Vanades unenägude seletajates tähendab koera nägemine uut, kasulikku sõpra. Koeraga mängimine – kahju ja pahandust. Koerte kisklemine – riidu päranduse pärast. Koera ulgumine – tüli perekonnas. Koerahammustus – suurt õnnetust. Koera haukumine – külaliste tulekut.

G. H. Milleri järgi tähendab unes tigeda koera nägemine vaenlasi ja vältimatut häda. Kui see koer on aga teiega sõbralik, siis leiate kindlaid sõpru ja saate suurt kasu. Kui näete unes, et teil hea koer, siis saate jõukaks. kui näete unes, et verekoer ajab teie jälgi, annate tõenäoliselt järele kiusatusele, mis toob kaasa ebaedu. Kui näete unes väikeseid koeri, annab see märku sellest, et teie mõtted ja rõõmud on üsna kergemeelsed. Kui näete unes, et koerad teid hammustavad, ennustab see riiakat kaaslast, kas suhtes või äris. Kõhnad ja mustad koerad tähendavad läbikukkumist ja ka haigusi. Kui näete unes koertenäitust, viitab see mitmesugustele saatuse kingitustele. Kui kuulete koera haukumist, ennustab see masendavaid uudiseid, millele tõenäoliselt järgnevad probleemid. Kui näete unes koera rebast või teisi ulukeid taga ajamas, siis ennustab see kõikide teie ettevõtmiste ladusat ja kiiret kulgu. Kui näete peent tõugu pisikoeri, viitab see nende omaniku isiksusele ja kitsarinnalisusele. Noorele naisele ennustab selline uni kehkenpüksist suhtekaaslast. Kui olete suurt mastiffi moodi koera nähes hirmunud, on see märk ebamugavustundest, kui püüate keskpärasusest kõrgemale tõusta. Kui seda und näeb naine, abiellub ta targa mehega. Kui kuulete koerte urisemist ja lõrinat, tähendab see et olete kavalate inimeste meelevallas ja teid mõjutab ka ebameeldiv kodune keskkond. Kui kuulete koera üksildast ulgumist, ennustab see pikka lahusolekut sõpradest. Kui kuulete koeri lõrisedes kaklemas ennustab see vaenlastele allajäämist ja probleeme. Kui näete koeri ja kasse esmalt sõbralikult läbisaamas, seejärel aga teineteisele hambaid näitamas ja ründamas, tabab teid suhetes ja maistes püüdlustes läbikukkumine, juhul kui teil ei õnnestu neid unes rahustada ja kaklust ära hoida. Kui näete unes sõbralikku valget koera, ennustab see võidukat ja teile kasulikku kokkulepet suhetes ja äris. Noore naise jaoks on see aga varase abielu märk. Kui näete unes mitme peaga koera, siis on teil liiga palju asju korraga käsil, aga edu saavutatakse alati ainult ühele eesmärgile keskendudes. Kui näete unes marutõbist koera, ei anna ka suurimad pingutused soovitud tulemusi. ka võib mõni tõsine haigus tabada teie elutähtsaid organeid. Kui marukoeral õnnestub teid hammustada, tähendab see, et kas te ise olete või mõni teie lähedane on hullumise äärel ning aset võib leida kahetsusväärne õnnetus.

Kui näete unes, et reisite üksi koera saatel, tähendab see ustavaid sõpru ja edukaid ettevõtmisi. Kui näete unes ujuvaid koeri, ennustab see kerge vaevaga õnne ja edu saavutamist. Kui näete unes, et koer murrab kassi, kuulutab see kasulikke tehinguid ja ootamatuid rõõme. Kui koer tapab unes ussi teie juuresolekul, on ka see hea enne.

KOERTEVÕITLUS

Kui näete unes koertevõitlust, tähendab see seda, et püüate alla suruda mõnd iseenda elus juhtunud ebameeldivat seika. Teil on millegi pärast häbi.

Unenäos koeravõitluse nägemine võib tähendada ka mingit konflikti teie ja lähedaste inimeste vahel. Teil on vaja see olukord ära hoida või püüda käituda nii, et konflikti ei tekikski.

KOERAKUUT

Unes koerakuuti nähes võite järeldada, et seisate silmitsi suurte probleemidega. Teid ootab ees karistus teie tehtud negatiivse teo eest.