Valge koer ja poiss, kes teda pildistab.
Kui koer on unes valget värvi või hele, näitab see seda, et te sõbral on teie suhtes ausad ja puhtad kavatsused.

Unes koera nägemine sümboliseerib intuitsiooni, lojaalsust, suuremeelsust, kaitset ja truudust. Unenägu viitab sellele, et teie tugevad väärtused ja head kavatsused võimaldavad teil elus edasi minna ja tuua teile edu. Unes nähtud koer võib esindada ka mõnd inimest teie elus, kel on sellised omadused.

See võib tähenda ka mõnd teie oskust, mida te pole ammu kasutanud või mille olete sootuks unustanud. Kui koer on unes kuri ja kasvab või muutub suuremaks, näitab see mõnd sisemist konflikti teie enda sees. See võib viidata ka reetmisele või ebausaldusväärsetele inimestele.

Kui unes nähtud koer on suremas või surnud, tähendab see hea sõbra kaotust või teie loomulike instinktide nõrgenemist.

Kui koer hammustab teid unenäos jalast, näitab see seda, et te ei suuda enam oma elus asju tasakaalus hoida. Võibolla olete liialt kõhklev millegi uue suhtes või teil pole enam soovi oma seniste eesmärkide poole edasi liikuda. See võib tähendada ka truudusetust.

Kui näed unes, et koer on kedagi teist hammustanud, näitab see reetmist selle isiku poolt, keda hammustati või tunnete, et see inimene on teile millegagi liiga tehtud.

Unes rõõmsalt haukuva koera nägemine tähendab naudinguid ja seltskondlikku aktiivsust. Teid võidakse vastu võtta uude seltskonda.

Kui koer unes raevukalt haugub, näitab see teie enda harjumust esitada teistele nõudmisi ja kontrollida kõike ja kõiki enda ümber. See võib tähendada ka ebasõbralikke kaaslasi

Unes haige koera nägemine sümboliseerib tähelepanuta jäänud sõprust.

Kui näete unes koera oma saba taga ajamas, tähendab see seda, et kulutate liiga palju aega tööle, mis mingit tulu ei too ega vilja ei kanna.

Unes kahe koera nägemine, kes teineteist limpsivad, tähendab vastastikust mõistmist teie ja teie reaalelus oleva partneri vahel.

Unes koera toitmine tähendab, et tuletad mõne oma vana äraunustatud oskuse meelde. See võib tähendada ka seda, et peate mingi sõprussuhte edenemisega vaeva nägema ja sellele rohkem aega pühendama.

Unenäos endale koera ostmine võib tähendada, et teil on kalduvus endale sõpru või komplimente ja soosingut osta. See võib tähendada ka seda, et teil tuleks endale kaaslane leida, kui teil seda veel hetkel pole.

Kui koer teid kuskile juhib või viib, viitab see sellele, et teil on raskusi mingist olukorrast või probleemist jagu saamisel või selle lahendamisel.

Kui annate oma koera ära või saadate ka kuskile, näitab see seda, et praegu tehtud otsuseid ja valikuid võib hiljem ekslikult tõlgendada truudusetusena. Teil on vaja kuulata oma sisehäält ja teha, mida õigeks peate, mitte mõtlema liiga palju sellele, mida teised su otsusest arvavad. See võib tähendada ka sõpruse tagasilükkamist kellegi poolt.

Unenäos koera nägemine, kes on teie peal ja te ei suuda ennast temast vabastada, tähendab, et te ei suuda kellestki reaalses elus vabaneda. Keegi, kes on teist liiga sõltuvaks end teinud.

Unes üle koera hüppamine, tähendab, et väljendate oma kahtlusi mõne sõbra kavatsuste suhtes. Võibolla tunnete end reedetuna või teie sõber ei toeta teid piisavalt kui seda vajaksite.

Unes koertega jooksmine või koos elamine tähendab, et otsite ühtekuuluvustunnet või perekonnatunnet. Koerad võivad sümboliseerida teie õdesid-vendi, lapsi või teisi pereliikmeid, kelle suhtes tunnete, et nad vajavad teie kaitset.

Unes koera varastamine sümboliseerib teie tärkavaid võimeid. Olete uhke oma suuremeelsuse ja lojaalsuse üle. Nähes unes koera kõhtu sügamas, tähenda see usaldust omavahelistes suhetes.

Unes koera joonistamine tähenab, et varjate reaalses elus oma iseloomu puudusi ja halbu harjumusi.

Musta värvi koera nägemine unes sümbolieerib teie sõbra varjukülge. Teile paljastatakse mõne lähedase hea sõbra varjatud tume pool ja te näete ta tõelisi kavatsusi.

Kui koer on unes valget värvi või hele, näitab see, et te sõbral on teie suhtes ausad ja puhtad kavatsused.

Kui astute unenäos koerale peale, tähendab see seda, et võtate teatud sõprussuhteid või üldse suhteid iseenesestmõistetavalt.

Unes koera ja tema kutsikate nägemine viitab teie võimele kasvatada lapsi ja olla neile hea lapsevanem.

Kui näed koera, kes sööb madu, tähendab see seda, et teie lähedane sõber üritab teid takistada mõne halva otsuse tegemisel.

Kui näete unes kahe peaga koera, tähenda see seda, et olete oma ümbruse suhtes valvas. See võib tähendada ka seda, et peate muutuma ennast ümbritseva suhtes valvsamaks ja teadlikumaks.

Vanades unenägude seletajates tähendab koera nägemine uut, kasulikku sõpra. Koeraga mängimine – kahju ja pahandust. Koerte kisklemine – riidu päranduse pärast. Koera ulgumine – tüli perekonnas. Koerahammustus – suurt õnnetust. Koera haukumine – külaliste tulekut.

KOERTEVÕITLUS

Kui näete unes koertevõitlust, tähendab see seda, et püüate alla suruda mõnd iseenda elus juhtunud ebameeldivat seika. Teil on millegi pärast häbi.

Unenäos koeravõitluse nägemine võib tähendada ka mingit konflikti teie ja lähedaste inimeste vahel. Teil on vaja see olukord ära hoida või püüda käituda nii, et konflikti ei tekikski.

KOERAKUUT

Unes koerakuuti nähes võite järeldada, et seisate silmitsi suurte probleemidega. Teid ootab ees karistus teie tehtud negatiivse teo eest.