unes kõndimine
Unenägu, kus kõnnite kergelt ja muretult viitab sellele, et liigute elus kergelt ja takistusteta edasi.

Uni, kus kõnnite kergelt, tähendab aeglast, kuid kindlat edasiminekut oma eesmärkide suunas. Liigute enesekindlalt läbi elu. Mõelge oma sihtkohale.

Unenägu, kus teil on raskusi kõndimisega, näitab, et olete mõnes olukorras edasiliikumisel vastumeelne ja kõhklev. Samuti võite proovida distantseeruda teatud elukogemustest. Kõndimisraskused peegeldavad teie hetkeolukorda ja takistusi, mida kogete.

Unenägu, et kõnnite õhus, viitab teie muretule ja meeleolukale suhtumisele. See tähistab ka enesekindlust; tunnete end peaaegu võitmatuna. Te saavutate oma eesmärgid suhteliselt hõlpsalt. See uni on unenäos lendamise üks variant. Teise võimalusena võib unenägu öelda, et olete reaalsusest võõrdunud.

Kui kõnnite unes kividel, siis see näitab, et olete ebakindlal pinnasel. Võimalik, et olete sattunud ebamugavasse olukorda. Uni võib öelda ka, et ärge muutuge liiga mugavaks ega ülemeelikuks.

Uni, kus kõnnite neljakäpukil, võib viidata sellele, et te ei vasta teiste ootustele. Võib-olla alandate ennast või oma standardeid. Teise võimalusena tähendab neljakäpukil olemine seda, et peate usaldama oma sisetunnet. Kui näete unes kedagi teist neljakäpukil liikumas, näitab see, et vaatate talle ülevalt alla.

Jalutuskepp

Unes jalutuskepi nägemine või kasutamine viitab sellele, et vajate oma praegusel eluhetkel kellegi tuge. Ärge kartke abi küsida.