Koridor unes.
Koridorid illustreerivad erinevaid õppetunde, mida peate ärkveloleku ajal õppima.

Uned koridoridest või tunnelitest näitavad, et psühholoogilises plaanis lubate kellelgi oma isiklikus ruumis juhtimise üle võtta.

Koridorid illustreerivad erinevaid õppetunde, mida peate ärkveloleku ajal õppima. Kui läbite koridore, võib see viidata sellele, et olete varem kaosega silmitsi seisnud. Tühjad koridorid võivad näidata, et on aeg oma emotsionaalse arengu kohta rohkem teada saada.

Kitsas koridor unes viitab materiaalsele kitsikusele või kaotusele, samas kui lai ja avar koridor tähendab suuri ambitsioone. Kui koridor on hele ja valge, ennustab see asjades selgusele jõudmist. Kui läbipääs on valgustatud, tähendab see, et te ei usalda ümbritsevaid inimesi.

Pikk ja pime koridor viitab ebakindlusele, rahulolematusele, nostalgiale ja muredele. Kui leiate ennast sellisest koridorist, tähendab see sageli seda, et olete hädas. Koridori läbimine viitab sellele, et saate raskustest jagu. Uni, kus läbite pimeda koridori, tähendab seda, et saavutate selle, mida soovisite, kuid kõigepealt kannatate ka pettumusi.

Teie unenäos nähtud koridor võib viidata sellele, et teie teel võib olla takistusi. Kui teil õnnestub koridorist välja pääseda, tähendab see, et kõik saab korda. See on üsna keeruline unenägu, mis võib ette ennustada teie elus ees ootavaid takistusi või probleeme. See uni võib teid isegi hirmutada, kuna see pole positiivne. Kui teil õnnestub unenäos käigust välja tulla, on kõik korras, kui mitte, siis peate silmitsi seisma väikeste tagasilöökidega.

Uni, kus olete avaliku hoone koridoris, tähendab, et peaksite langetama olulise otsuse. Mäest läbi minev tunnel viitab rikkusele ja küllusele. See on positiivne märk, kuna viitab sellele, et teil on võimalik kuskilt kasu saada. Kui läbipääs on kitsas, saavad teie lootused täidetud.