koristamine unes
Kui koristate unes oma maja, siis tähendab see, et peate midagi selgeks mõtlema ja vabanema oma vanadest kahjulikest eluviisidest ja harjumustest.

Uni millegi puhastamisest või koristamisest tähendab, et eemaldate oma elust mõne negatiivsuse ja ületate peamised takistused oma teel. Liigute oma elus edasi uue etapi poole.

Kui koristate oma maja, siis tähendab see, et peate midagi selgeks mõtlema ja vabanema oma vanadest kahjulikest eluviisidest ja harjumustest. Otsite enesetäiendamise võimalust.

Teise võimalusena võib unenägu olla metafoor, mille kohaselt peate end mingis tekkinud probleemis “puhtaks pesema” või rääkima mingi olukorra kohta kogu tõde.

Uni, kus puhastate mingit eset, tähistab mingit teie külge, mis ei tööta ega funktsioneeri nii hästi kui peaks. Kui puhastate külmkappi või ahju, näitab see, et olete jõudnud asja või olukorra tuumani. See võib viidata ka negatiivsuse ja alaväärsuse tunnetamisele. Tunnete end oma elu mõnes valdkonnas justkui kinni olevat.

Uni, kus koristate kirjutuslauda, viitab sellele, et saate lahti koormast, mis teid on rõhunud. Aktsepteerite oma uusi valikuid, otsuseid ja uut vabadustunnet.