Kotkas unes.
Unes noore kotka nägemine tähistab teie saavutusi ja teie tõusmist sotsiaalse redeli tippu.

Unes nähtud kotkas sümboliseerib õiglust, uhkust, raevukust, vabadust, julgust ja intellektuaalset võimekust. See esindab ka teie võimet edasi areneda (uuendusmeelsus) ja teie seotust teie vaimsusega. Te annate endast kõik vapralt oma eesmärke ja ambitsioone teostades ning realiseerides.

Kui näete unes puuri aheldatud või lõksus kotkast, siis tähendab see teie enda meeleheitlikku olukorda, kus tunnete end milleski piiratu ja vangis olevana. Te ei suuda olla see, kes te tegelikult olete või olla tahate. Mõelge, mis või kes on see, kes teid tagasi hoiab ja püüdke oma elus see takistus ületada.

Unes noorte kotkaste nägemine tähistab teie saavutusi ja teie tõusmist sotsiaalse redeli tippu.

Unes kotka tapmise nägemine sümboliseerib teie halastamatut poolt. Te ei lase kunagi kellelgi takistada enda eesmärkide ellu viimist, isegi kui see tähendab teile kallitele inimestele haiget tegemist.

Kui keegi teine tapab unes kotka, siis tähendab see seda, et teie kuulsus, varandus ja võim võetakse teilt halastamatult ära ja te kaotate oma senise positsiooni.

Unes kotkaliha söömine sümboliseerib teie tugevust ja võimast iseloomu, mis viib teid suure rikkuse ja mõjuvõimu juurde.

Vanades unenägude seletajates tähendab kotka mahalaskmine – kahju. Kotka kinnipüüdmine – meelepaha. Kotkas – häbi ja alandust, aga ka suuri ja kõrgelennulisi plaane ja kirge.