Kott unenäos.
Unes nähtud kott võib tähendada teie vastutusekoormat.

Unes koti nägemine tähistab vastutust, mis on teie kanda. Kui kott on rebenenud või katki, tähendab see, et kannate suurt vastutuskoormat.

Vana kott unes võib viidata inimesele, kes on vana.

Uni rämpsu täis kotist sümboliseerib seda, et teid koormavad mured ja probleemid. Peate leidma viisi, kuidas sellest koormast vabaneda.

Eestis ilmunud vanade unenägude seletajate põhjal tähendab täis koti unes nägemine rikkust kokkuhoiu läbi. Tühi kott aga puudust ja nälga.

Tamara Maunoneni järgi tähendab täis koti nägemine teie sissetulekute kasvamist. Kui aga kott on tühi, püüab keegi teid mingi ostu tegemisel eksitusse viia. Must, katkine kott sümboliseerib kaotust hasartmängudes.

PAGAS

Unes pagasi nägemine või selle kaasas kandmine viitab probleemidele ja asjadele, mida kannate oma õlgadel ja mis suruvad teid maadligi. Tunnete, et teid hoiavad tagasi minevikust pärit probleemid või emotsioonid. Lisaks sümboliseerib pagas teie isikut.

Pagasi kätte saamine unes tähendab, et teil on identiteedikriis. Te pole kindel, kes te olete või kes olla tahate. Teil oleks vaja rahulikult järele mõelda, mida te tegelikult elult soovite ja kuidas saaksite edasi minna.

Edgar Cayce`i unenägude tõlgenduse kohaselt tähendab Pagas 1. see, mis sul elus praegusel hetkel “käes” (olemas) on. 2. see, mis on käepärast ja on järeleproovitud ning toimib.
Muud võimalused: psühholoogiline või füüsiline koormus.