Kroon unes
Kroon on edu ülim sümbol. Kroonist une nägemine tähendab enda edu tunnustamist ja võimet elus edasi liikuda.

See uni sümboliseerib üldiselt mitmesuguseid vaimse teadlikkuse, edu, jõu ja materiaalse kasu tasemeid.

Kroon on edu ülim sümbol. Kroonist une nägemine tähendab enda edu tunnustamist ja võimet elus edasi liikuda. Tiaara nägemine unes viitab vaimsetele või intellektuaalsetele võimetele, mida ärkveloleku ajal ei tunnistata. See võib tähendada ka vajadust ja soovi tegeleda maagilise maailmaga või uurida vaimset edu.

Iidsetes unenägude seletamiste raamatutes tähistab kroon materiaalset rikkust ja edu. Kui kroonil pole kalliskive, võib see viidata sellele, et ärkveloleku ajal tuleb teil palju tööd teha. Kroon (mis tahes materjalist) on seotud staatuse ja edukusega.

Unes krooni kandmine võib olla teie alateadlik soov öelda endale “sa oled suurepärane” või endale mõne hiljuti lõpetatud edukalt sooritatud töö eest pai teha. Võib-olla olete kogenud tunnustust tööl või kodus ja kroon on teie enda kõrgendatud staatuse sümbol?

See uni näitab ka seda, et lähiajal võib teie ametialane staatus suunduda tõusuteele. Kuldkrooni nägemine tähendab edu saavutamist. Kui nägite unes, et teile pandi kroon või loorberipärg või  lillepärg pähe, võis see viidata teie soovile teistele meeldida. Hõbekrooni nägemine tähendab, et teil on tulevikus võinmalik oma annete või võimetega rikkust teenida. Võite saada ka mingisuguse au osaliseks või autasu millegi eest.

Kui näete unes, et teie pähe pannakse juveelidega kroon, annab see selgelt vihje sellele, et peaksite varasemate saavutuste üle uhke olema. See uni võib näidata ka seda, et proovite ületada minevikku kuulunud ärevust.

Kui pähe pandud pärjas on lilled närtsimas või närtsinud, võib see viidata sellele, et kinkija imetlus on kadumas või et teie ootused on luhtunud. Kui une nägija viskab lilled maha, tähendab see une nägija ja tema lähedase halbu suhteid.

Lühidalt öeldes on uni kroonist positiivne märk, mis näitab, et peaksite tähistama oma õnnestumisi ja jagama edu koos teistega.

Vanades unenägude seletajates tähendab krooni enda peas kandmine peatset nutta saamist.

Aga see võib tähendada ka harjumuste muutumist. Võite reisida kodust kaugele ja luua uusi suhteid. Tegu võibolla ka haigusega. Kui näete unes, et kannate peas krooni, tähendab see isikliku varanduse kaotsiminekut. Kui kroonid kedagi, viitab see su enda väärikusele.